czwartek, 02 lipca 2020 20:05

Drugi dzień MPJ: Kolejna przegrana

Druga przegrana w turnieju pozbawiła nas jakichkolwiek szans na grę w półfinale.

Podobnie jak wczoraj, początek pierwszego seta był bardzo wyrównany. Żółto-czarnym udało się odskoczyć na kilkupunktowe prowadzenie, ale Jastrzębianie zdołali doprowadzić do remisu po 18. Końcówka seta to gra punkt za punkt, z której zwycięsko wyszli gracze Jastrzębskiego Węgla.

Druga i trzecia odsłona to już zdecydowana przewaga zawodników z Górnego Śląska, którzy zapewnili sobie udział w półfinale. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został Jakub Czyżowski.

EKS Skra Bełchatów ? Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)

EKS Skra: Antosiewicz, Górski, Klat, Rylski, Filipek, Werpachowski, Kostrzębski (l) oraz Kołtunowicz, Chaber, Pietrzak, Holka

Wszystkie wyniki drugiego dnia turnieju:

Grupa A
AZS UWM Olsztyn ? Eco-Team AZS Soelzle Częstochowa 2:3 (18:25, 25:21, 25:19, 19:25, 9:15)
Hemarpol Norwid Częstochowa ? Trefl Gdańsk 3:2 (25:23, 25:16, 21:25, 9:25, 15:10)

Grupa B
UMKS MOS Wola Warszawa ? AKS V LO Rzeszów 3:1 (19:25, 25:18, 25:16, 25:15)

Jutro o godzinie 16:00 zagramy z AKS V LO Rzeszów. Transmisje ze wszystkich piątkowych meczów można znaleźć tutaj, a wyniki tutaj.