poniedziałek, 18 stycznia 2021 13:00

Udany rewanż juniorów

Sporo siatkarskich emocji dostarczyły nam mecze w ostatni weekend!

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili juniorzy młodsi, którzy chcieli zrewanżować się Wifamie za przegraną w ich hali. Niestety, po bardzo widowiskowym meczu, to siatkarze z Łodzi mogli cieszyć się z wygranej. Siatkarze Marcina Kubata przegrywając 0:2, zdołali doprowadzić do tie-break. Sił nie wystarczyło już na piątego seta (galeria).

Z dobrej strony w sobotę zaprezentowały się juniorki młodsze, pewnie pokonując zespół z Domaniewic 3:0.

Zdecydowanie nie po myśli młodziczek zakończył się IV turniej rundy zasadniczej. Dziewczyny przegrały oba spotkania i w następnych zawodach zagrają w niższej grupie (galeria).

Na wysokości zadania stanęli juniorzy, pozwalając Wifamie urwać tylko jednego seta. Transmisja oraz galeria zdjęć z tego meczu dostępne są na naszej stronie na Facebooku.

16.01.2021 r. (sobota)

EKS Skra Bełchatów ? KS Wifama Łódź (juniorzy młodsi) 2:3 (27:29, 16:25, 25:22, 25:15, 8:15)

EKS Skra Bełchatów ? LUKS Asik Domaniewice (juniorki młodsze) 3:0 (25:17, 25:9, 25:19)