wtorek, 02 marca 2021 10:10

Młodzicy po rundzie zasadniczej

Młodzicy, podobnie jak ich starsi koledzy, zagrają w turnieju finałowym o mistrzostwo województwa łódzkiego! Siatkarze Agnieszki Gonerskiej o tytuł i awans do ¼ MP rywalizować będą z Lechią, Bzurą i Wifamą.

Zgodnie z ustaleniami przedsezonowymi, finał zostanie rozegrany w formie jednego turnieju, a zagrają w nim zespoły, które po pięciu turniejach rundy zasadniczej zajęły miejsca I - III oraz – tak jak w naszym przypadku – zespoły posiadające zawodników w SMS PZPS Spała, które nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego.

Finałowy turniej o mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii młodzików zostanie rozegrany w dniach 27 - 28 marca w Tomaszowie Mazowieckim.

 

 

Skład grupy finałowej:
1. KS Lechia 1923 I Tomaszów Mazowiecki
2. MKS Bzura I Ozorków
3. KS Wifama I Łódź
4. EKS Skra Bełchatów

Terminarz i rozkład turnieju finałowego:

27.03.2021 r. (sobota)
sesja przedpołudniowa
KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – EKS Skra Bełchatów
MKS Bzura Ozorków – KS Wifama Łódź
sesja popołudniowa
EKS Skra Bełchatów – KS Wifama Łódź
KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – MKS Bzura Ozorków

28.03.2021 r. (niedziela)
MKS Bzura Ozorków – EKS Skra Bełchatów
KS Wifama Łódź – KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki

Zgodnie z Regulaminem Klubowych Rozgrywek o Mistrzostwo Polski w kategoriach młodzieżowych zespoły, które w rozgrywkach wojewódzkich zajmą miejsca I – III, zostaną zgłoszone do rozgrywek 1/4 Finału Mistrzostw Polski Młodzików.

 

Wyniki EKS Skra Bełchatów po pięciu turniejach rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików:

11.10.2020 r. Turniej eliminacyjny
Tubądzin Volley MOSiR Sieradz – EKS Skra Bełchatów 0:2 (21:25, 17:25)
UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola – EKS Skra Bełchatów 0:2 (21:25, 18:25)
EKS Skra Bełchatów – SPS Zduńska Wola 2:0 (25:10, 25:21)

15.11.2020 r. I turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików (grupa I)
KS Lechia 1923 I Tomaszów Mazowiecki – EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:13, 25:18)
EKS Skra Bełchatów – KS Wifama I Łódź 0:2 (13:25, 7:25)

6.12.2020 r. II turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików (grupa II)
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka – EKS Skra Bełchatów 2:1 (25:17, 14:25, 18:16)
EKS Skra Bełchatów – KS Wifama II Łódź 0:2 (19:25, 16:25)

24.01.2021 r. III turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików (grupa III)
EKS Skra Bełchatów – SPS Zduńska Wola 2:0 (25:14, 25:20)
WKS Wieluń – EKS Skra Bełchatów 1:2 (25:21, 26:28, 9:15)

7.02.2021 r. (niedziela) IV turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików (grupa II)
KS Wifama Łódź – EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:7, 25:20)
EKS Skra Bełchatów – KS Wifama II Łódź 0:2 (14:25, 22:25)

21.02.2021 r. V turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików (grupa III)
EKS Skra Bełchatów – KS Lechia 1923 II Tomaszów Mazowiecki 1:2 (23:25, 25:23, 12:15)
Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź – EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:22, 26:24)

 

Klasyfikacja młodzików po pięciu turniejach rundy zasadniczej:
1. KS Lechia 1923 I Tomaszów Mazowiecki (84 pkt.)
2. MKS Bzura I Ozorków (78 pkt.)
3. KS Wifama I Łódź (74 pkt.)
4. KS Wifama II Łódź (69 pkt.)
5. KS Lechia 1923 III Tomaszów Mazowiecki (61 pkt.)
6. EKS Skra Bełchatów (59 pkt.)
6. MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka (59 pkt.)
8. WKS Wieluń (44 pkt.)
9. SPS Zduńska Wola (41 pkt.)
10. KS Lechia 1923 II Tomaszów Mazowiecki (33 pkt.)
11. Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź (32 pkt.)
12. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz (31 pkt.)
13. UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki (29 pkt.)
14. UKS Korona Bełchatów (24 pkt.)
15. MKS Bzura II Ozorków (15 pkt.)
16. UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola (11 pkt.)
17. MUKS Libero Pajęczno (9 pkt.)

Pobierz załącznik:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 180 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 marca 2021 10:17

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy