wtorek, 02 stycznia 2024 16:38

Grudzień w wykonaniu grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów

Ostatni miesiąc 2023 roku w wykonaniu grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów.

Młodziczki

Młodziczki EKS Skra Bełchatów w grudniu rozegrały dwa turnieje. W pierwszym rozegranym 3 grudnia młode siatkarki zmierzyły się z SPS Zduńska Wola oraz UKS Siatka II Zgierz. Dwa zwycięstwa sprawiły, że w kolejnym turnieju reprezentantki bełchatowskiej Skry rywalizowały w grupie 6. Tuż przed świętami, 17 grudnia w szóstym etapie rozgrywek w grupie obok bełchatowianek znalazły się zespoły UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola, UKS 13 Joker Glinka Academy Tomaszów Mazowiecki II oraz WKS Wieluń. Niestety, nasze siatkarki we wszystkich spotkaniach musiały uznać wyższość rywalek.

Młodzicy

Podopieczni Moniki Stasiak w grudniu rozegrali jeden turniej, na który pojechali w nieco okrojonym składzie. Młodzi siatkarze zmierzyli się z MKS Bzura Ozorków, KS WIFAMA Łódź II oraz SPS Zduńska Wola. Młodzi siatkarze wygrali z drużyną ze Zduńskiej Woli, ale zostali pokonani przez Wifamę Łódź ostatecznie plasując się na trzecim miejscu w tabeli.

Kadeci

Aktualnie kadeci EKS Skra Bełchatów plasują się na drugim miejscu w tabeli ustępując jedynie łódzkiej Wifamie.

Juniorzy

Juniorzy zakończyli pierwszy etap rozgrywkę jako liderzy tabeli. 12 stycznia podopieczni trenera Woźniaka na kolejnym etapie rozgrywek zmierzą się z Lechią Tomaszów. Ponadto, zespół juniorów bardzo dobrze prezentował się w rozgrywkach III ligi, gdzie odniósł dwa zwycięstwa.

Już za chwilę grupy młodzieżowe wybiegną na parkiet w pierwszych spotkaniach 2024 roku. Trzymamy kciuki za żółto-czarnych!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 616 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 04 stycznia 2024 10:02

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy