czwartek, 20 listopada 2014 12:25

Trzecia z rzędu przegrana juniorów. Wyniki meczów.

Trzeci mecz z rzędu przegrali juniorzy Energetycznego Klubu Sportowego Skra Bełchatów, którzy po sześciu rozegranych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie 9 punktów. Początek złej passy miał miejsce w Ozorkowie, gdzie miejscowy zespół Bzury odprawił naszych siatkarzy 3:0

Kolejny mecz rozegrany został w środę 12 listopada. Nasi juniorzy przegrali wtedy pierwszy mecz na własnym boisku ulegając UKS MG 13 Łódź 3:1. Trzeci mecz, miejmy nadzieję, że ostatni w tym sezonie, nasi juniorzy przegrali wczoraj w Łodzi. Tym razem to Wifama okazała się być zbyt mocnym przeciwnikiem dla żółto-czarnych i nie pozwoliła sobie "wyrwać" nawet jednego seta. Czasu na poprawę gry jest mało, bowiem już w środę 26 listopada nasz zespół rozpocznie rundę rewanżową meczem wyjazdowym z Juvenią Rawa Mazowiecka.

Zdecydowanie lepiej radzą sobie w rozgrywkach wojewódzkich kadetki, które wygrały już pięć meczów i jak do tej pory nie straciły żadnego seta. 21 listopada zespół rozpocznie rundę rewanżową, w której w derbach powiatu bełchatowskiego podejmować będzie Omegę Kleszczów.

Całkiem dobrze, pod wodzą Moniki Stasiak, spisują się kadeci, którzy jak do tej pory wygrali trzy z czterech rozgrywanych meczów. W najbliższy weekend kadeci rozpoczną rundę rewanżową, meczem wyjazdowym z zespołem MOS Sieradz.

Pierwsze miejsce w II turnieju kwalifikacyjnym zajęły młodziczki, które w turnieju rozgrywanym we własnej hali pokonały wszystkie swoje rywalki i tym samym uzyskały awans do rozgrywek ligowych w grupie B. Udział w rozgrywkach grupy B jest dużym sukcesem zespołu, ponieważ nasz zespół rywalizować będzie w ósemce najlepszych zespołów w województwie.

Bardzo dobrze spisuję się w rozgrywkach zespół juniorek, który na cztery mecze wygrał aż trzy. Wszystkie mecze wygrane i przegrany kończyły się wynikiem 3:0. Ostatni mecz pierwszej rundy nasz zespół rozegra 30 listopada w Ozorkowie, natomiast w najbliższy weekend w meczu wyjazdowym zmierzą się z zespołem ABiS Łódź.