niedziela, 21 maja 2017 16:09

Sukces siatkarek EKS Skra bez względu na decyzję

Siatkarkom EKS Skra nie udało się uzyskać bezpośredniego awansu do II ligi kobiet. O tym, czy zajęcie drugiego miejsca w turnieju da przepustkę do barażu, dowiemy się w najbliższych dniach.

Bełchatowianki rywalizację w turnieju o wejście do II ligi kobiet rozpoczęły od porażki z gospodyniami. Podopieczne Macieja Lesia pewnie wygrały w trzech setach ? do 13, 14 i 20. Rzeszowianki zaprezentowały równą grę podczas całych zawodów, nie pozwoliły rywalkom na zdobycie choćby seta i zasłużenie uzyskały awans.

Gra siatkarek EKS w kolejnych spotkaniach wyglądała zdecydowanie lepiej. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę podopieczne Piotra Narejki mogły cieszyć się ze zwycięstwa nad drużynami z Poznania (3:1) i Wałbrzycha (3:0).

EKS Skra: M. Wojtania, M. Smolarz, N. Perkowska, K. Żygadło, J. Zatoń, P. Włódarczyk, M. Lis, J. Chmielewska, A. Gałązka, K. Krajewska, A. Szamburska, M. Zielińska. Trener Piotr Narejko.

Wyniki meczów rozgrywanych przez EKS Skra Bełchatów:
APPGO II LO Rzeszów ? EKS Skra Bełchatów 3:0 (25:13, 25:14, 25:20)
UKS Rataje ZSO 4 Poznań ? EKS Skra Bełchatów 1:3 (23:25, 25:14, 21:25, 22:25)
EKS Skra Bełchatów ? MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:23, 25:18, 25:12)

Klasyfikacja końcowa:
1. APPGO II LO Rzeszów
2. EKS Skra Bełchatów
3. UKS Rataje ZSO 4 Poznań
4. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

Wszystkie wyniki:
1. UKS Rataje ZSO 4 Poznań - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:2 (25:17, 19:25, 19:25, 26:24, 15:7)
2. APPGO II LO Rzeszów - EKS Skra Bełchatów 3:0 (25:13, 25:14, 25:20)
3. MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - APPGO II LO Rzeszów 0:3 (6:25, 15:25, 11:25)
4. UKS Rataje ZSO 4 Poznań - EKS Skra Bełchatów 1:3 (23:25, 25:14, 21:25, 22:25)
5. EKS Skra Bełchatów - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:23, 25:18, 25:12)
6. APPGO II LO Rzeszów - UKS Rataje ZSO 4 Poznań 3:0 (25:18, 25:19, 25:20)