środa, 27 września 2017 14:23

Prezentacja grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów

Podczas VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów odbyła się prezentacja grup młodzieżowych. Młodzi adepci siatkówki zaprezentowali się przed kibicami bełchatowskiego klubu drugiego dnia zlotu.

Na scenie mogliśmy oglądać grupy młodzieżowe EKS Skra Bełchatów. Jako pierwsze na scenę wyszły juniorki prowadzone przez Piotra Narejkę, zaraz po nich zaprezentowali się juniorzy II, którzy trenują pod okiem Moniki Stasiak. Później przyszła pora na kadetki i kadetów. Tych pierwszych, z powodu udziału w turnieju, niestety nie mogliśmy oglądać na scenie. Podopieczne Tatiany Borzykh rywalizowały w Zduńskiej Woli i nie udało im się dojechać na czas. Na scenie pojawili się kadeci, których trenerem jest Michał Mękarski. Na sam koniec na scenę wyszli najmłodsi przedstawiciele grup młodzieżowych – młodziczki Beaty Kuligowskiej oraz młodzicy prowadzeni przez Małgorzatę Augustyniak.

Tuż przed prezentacją pierwszego zespołu na scenę wyszli juniorzy, których trenerem jest Radosław Kolanek. W ubiegłym roku zawodnicy walczyli na dwóch frontach – w rozgrywkach juniorskich oraz w Młodej Lidze. W tym roku zamiast Młodej Ligi, młodzi siatkarze będą zbierać doświadczenia w 2 Lidze Mężczyzn.

Rozgrywki młodzieżowe startują już w nadchodzący weekend. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie.

Fot.: skra.pl

Media

VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów - prezentacja grup młodzieżowych
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 231 razy Ostatnio zmieniany piątek, 10 listopada 2017 10:58

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy

canakkale canakkale canakkale truva search