poniedziałek, 27 listopada 2017 10:48

W Bełchatowie wygrali tylko podopieczni trenera Kolanka

Podopieczni Moniki Stasiak, Piotra Narejki i Michała Mękarskiego nie wykorzystali atutu własnej sali. Zarówno kadeci, jak i drugi zespół juniorów przegrali po pięciosetowych pojedynkach, juniorkom nie udało się ugrać nawet seta. Zwycięsko ze swoich spotkań w roli gospodarza wyszła pierwsza drużyna juniorów. Do udanych weekend mogą również zaliczyć młodziczki.

Bolesna porażka z Wifamą Łódź. Słaba zagrywka, bardzo przeciętny blok oraz błędy w ataku - to wszystko przeszkodziło nam w wygraniu siódmego z rzędu meczu. Z pojedynku wychodzimy tylko z jednym punktem, pozostajemy natomiast na pozycji lidera. Nie poddajemy się i za tydzień w Rawie Mazowieckiej liczy się tylko zwycięstwo z zespołem Juvenii. Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie! ? tak sobotni mecz podsumowuje trener Michał Mękarski. Kadeci przegrali 2:3 z łódzką Wifamą.

Nie najlepiej w meczu przeciwko MUKS ABiS SP 64 Budowlani Łódź poradziły sobie nasze juniorki. Dziewczęta przegrały 0:3.

O 18:00 rozpoczął się ostatni sobotni pojedynek. W drugiej lidze mężczyzn PGE Skra II Bełchatów podejmowała drużynę SPS Słupca. Prowadzenie naszych juniorów ani przez chwilę nie było zagrożone. Podopiecznym Artura Helmana tylko w drugim secie udało się przekroczyć 20 punkt, mecz zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść bełchatowian.

W niedzielę w II turnieju rundy zasadniczej rywalizowały nasze młodziczki. W grupie 4 ich przeciwniczkami były dziewczęta z Łasku (gospodynie), Domaniewic i Wielunia. Podopieczne Beaty Kuligowskiej zakończyły rywalizację na drugim miejscu, ulegając tylko gospodyniom.

Z bardzo dobrej strony zaprezentował się pierwszy zespół juniorów, który bez straty seta pokonał Bzurę Ozorków. Gorzej poszło drugiej drużynie ? chłopcy przegrali z MUKS Libero Pajęczno po pięciosetowym pojedynku.

25.11.2017. (sobota)
EKS Skra Bełchatów ? KS Wifama Szkoła Gortata Łódź (kadeci) 2:3 (25:13, 18:25, 25:21, 22:25, 13:15)
EKS Skra Bełchatów ? MUKS ABiS SP 64 Budowlani Łódź (juniorki) 0:3 (22:25, 20:25, 16:25)
PGE Skra II Bełchatów ? SPS Słupca (II liga mężczyzn) 3:0 (25:13, 25:22, 25:17)

26.11.2017. (niedziela)
EKS Skra II Bełchatów ? MUKS Libero Pajęczno (juniorzy) 2:3 (25:16, 23:25, 23:25, 25:20, 10:15)
EKS Skra I Bełchatów ? MKS Bzura Ozorków (juniorzy) 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)
II Turniej rundy zasadniczej młodziczek (grupa 4)
EKS Skra Bełchatów ? LUKS Asik Domaniewice 2:0 (25:23, 25:14)
WKS Siatkarz I Wieluń ? EKS Skra Bełchatów 0:2 (16:25, 14:25)
EKS Skra Bełchatów ? ŁMLKS Łaskovia Łask 0:2 (15:25, 15:25)

Czytany 706 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 listopada 2017 10:52