poniedziałek, 04 grudnia 2017 09:43

Wyniki spotkań minionego weekendu

W pierwszy weekend grudnia grupy młodzieżowe większość swoich spotkań rozegrały na wyjeździe. Siedem z nich na swoją korzyść rozstrzygnęli bełchatowianie.

Z dobrej strony w meczu wyjazdowym II ligi mężczyzn zaprezentowali się juniorzy prowadzeni przez Radosława Kolanka. W Kaliszu pokonali gospodarzy 3:1.

- Ustawiliśmy ten mecz zagrywką. Na szczególną uwagę w tym elemencie zasługuje postawa Michała Hoszmana. Zagraliśmy dobrze taktycznie i jedynym mankamentem było rozprężenie, które pojawiło się w drugim secie, co przyczyniło się do przegranej trzeciej partii. W czwartym secie wróciliśmy jednak do swojej dobrej gry, co pozwoliło wygrać nam kolejny mecz za trzy punkty - podsumował rywalizację trener Radosław Kolanek.

Na zwycięską ścieżkę powrócił zespół Michała Mękarskiego. Po przegranej w ubiegłej kolejce, w dobrym stylu wygrali z rówieśnikami z Rawy Mazowieckiej 3:0. Nieco gorzej wypadły juniorki, które w starciu z zespołem z Aleksandrowa Łódzkiego nie zdołały wygrać nawet jednego seta.

W niedzielę swoje turnieje rozgrywali młodzicy oraz kadetki. Zespół Małgorzaty Augustyniak wykorzystał atut gospodarza i wygrał oba spotkania. W Łasku zespół kadetek pokonał gospodynie 2:1, a mecz z drużyną Volley Team Żychlin zakończył się 3:0. Pierwszy zespół juniorów w starciu KS Wifama Szkoła Gortata Łódź stracił pierwszego seta w rozgrywkach juniorskich, ale na swoim koncie zanotował kolejne zwycięstwo za trzy punkty.

2.12.2017 (sobota)
UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki ? EKS Skra Bełchatów (juniorki) 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka ? EKS Skra Bełchatów (kadeci) 0:3 (12:25, 7:25, 15:25)
MKS Kalisz ? PGE Skra II Bełchatów (II liga mężczyzn) 1:3 (20:25, 22:25, 25:18, 17:25)

3.12.2017 (niedziela)
KS Wifama Szkoła Gortata Łódź ? EKS Skra Bełchatów I (juniorzy) 1:3 (19:25, 25:15, 18:25, 22:25)