środa, 25 lipca 2018 08:16

Spędź wakacje z PGE Skrą!

Treningi ze sztabem szkoleniowym, spotkania z siatkarzami PGE Skry oraz szereg innych atrakcji! Pod koniec sierpnia odbędzie się druga edycja „Wakacji z PGE Skrą” dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 16 lat.

W premierowej edycji uczestniczyło 25 szczęśliwców. Poznali oni nie tylko siatkarzy, ale i pracowników oraz zobaczyli miejsca niedostępne dla fanów, jak np. gabinet naszych fizjoterapeutów. Nie mogło też zabraknąć wycieczki klubowym autokarem do Elektrowni Bełchatów, na którą udali się wspólnie z naszymi siatkarzami.

Druga edycja „Wakacji z PGE Skrą” odbędzie się w dniach 27-31 sierpnia 2018 roku w hali Energia oraz na terenie powiatu bełchatowskiego. W tym roku na uczestników również będzie czekać szereg atrakcji. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom oraz klubowe gadżety.

Zainteresowanych udziałem prosimy o przesłanie pracy w dowolnej formie (video, fotografia, rymowanka, opowiadanie, itp.), w której przekonają nasze jury, że to oni powinni spędzić wakacje z siatkarzami PGE Skry. Prace należy przesłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w temacie wpisując „Wakacje z PGE Skrą”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 sierpnia 2018 roku. Prace zostaną ocenione przez komisję, która wybierze 20 najlepszych. Nazwiska młodych kibiców, którzy zakwalifikują się do „Wakacji z PGE Skrą” opublikujemy do 20 sierpnia na stronie internetowej www.skra.pl.

Klub nie zapewnia uczestnikom wyżywienia i noclegu.

Zachęcamy do udziału! Przy zgłoszeniu pamiętaj o ograniczeniu wiekowym (10-16 lat) i zapoznaniu się z Regulaminem, który znajduje się poniżej w załączniku.

Tak było rok temu:

Źródło: skra.pl

Media

Pobierz załącznik:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 102 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 lipca 2018 08:21

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy