czwartek, 06 września 2018 13:35

Rozgrywki wojewódzkie - podział na grupy

Łódzki Związek Piłki Siatkowej przedstawił składy grup oraz terminy rozpoczęcia rozgrywek w poszczególnych kategoriach wiekowych w sezonie 2018/2019.

Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów wystawił po jednej drużynie w każdej kategorii wiekowej.

Juniorki (planowane rozpoczęcie rozgrywek: 22 września 2018 r.)

Grupa I: Budowlani Łódź, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź, MUKS ABiS SP 64 Łódź, EKS Skra Bełchatów
Grupa II: UKS Ozorków, MUKS Libero Pajęczno, Volley Team Żychlin, KS Dziewiątka Łódź, ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź

 

Kadetki (planowane rozpoczęcie rozgrywek: 21 października 2018 r.)

Grupy rundy zasadniczej
Grupa I: MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki, UKS Lider Konstantynów Łódzki, MUKS ABiS SP 64 Łódź
Grupa II: ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź, UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki, MKS Skier-vis – Business Center Skierniewice
Grupa III: UKS AS Zduńska Wola, MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka , EKS Skra Bełchatów

Grupy rundy eliminacyjnej
Grupa A: SL Salos-Wodna Łódź, UMKS Tuszyn, INS-EL MKS 16 Łódź, Libero VIP Aleksandrów Łódzki
Grupa B: ŁMLKS Łaskovia Łask, LUKS Czarni Szczerców, LUKS Asik Domaniewice, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
Grupa C: ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź, UKS Ozorków, UKS Fuks Sulejów, UKS Volley 34 Łódź

 

Młodziczki (planowane rozpoczęcie rozgrywek: 22-23 września 2018 r.)

Grupa A1: UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki, UKS Ozorków, MUKS Libero Pajęczno, UMLKS Radomsko
Grupa A2: ŁMLKS Łaskovia Łask, MUKS ABiS SP 64 Łódź, INS-EL MKS 16 Łódź, UKS Siatka Zgierz
Grupa B1: MUKS Juvenia I Rawa Mazowiecka, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz, UKS Volley 34 II Łódź, Libero VIP Aleksandrów Łódzki
Grupa B2: UKS Volley 34 I Łódź, UKS AS Zduńska Wola, MUKS Juvenia II Rawa Mazowiecka
Grupa C1: UKS Lider I Konstantynów Łódzki, WKS Siatkarz I Wieluń, UKS Korona Bełchatów
Grupa C2: MKS Skier-vis – Business Center Skierniewice, UMKS Tuszyn, WKS Siatkarz II Wieluń, UKS Lider II Konstantynów Łódzki
Grupa D1: KS Dziewiątka Łódź, EKS Skra Bełchatów, ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź, MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Grupa D2: ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź, SL Salos-Wodna Łódź, LUKS Asik Domaniewice, LUKS Czarni Szczerców

 

Juniorzy (planowane rozpoczęcie rozgrywek: 14 października 2018 r. lub 4 listopada 2018 r.)

1. EKS Skra Bełchatów
2. KS Wifama Łódź
3. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
4. MKS Bzura Ozorków

 

Kadeci (planowane rozpoczęcie rozgrywek: 13 października 2018 r.)

Grupa I: MKS Bzura Ozorków, KS Wifama Łódź, KS Lechia III Tomaszów Mazowiecki, UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola, UMKS Volley 5 Piotrków Trybunalski, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
Grupa II: EKS Skra Bełchatów, KS Lechia I Tomaszów Mazowiecki, MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka, SPS Zduńska Wola, KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki, UKS Korona Bełchatów

 

Młodzicy (planowane rozpoczęcie rozgrywek: 14 października 2018 r.)

Grupa I: KS Lechia I Tomaszów Mazowiecki, UKS AS Zduńska Wola, MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka, MKS Bzura II Ozorków
Grupa II: KS Wifama Łódź, EKS Skra Bełchatów, KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki, Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
Grupa III: MKS Bzura I Ozorków, UKS Korona Bełchatów, SPS Zduńska Wola, Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź

 

W przypadku wycofania się zespołów Wydział Gier i Ewidencji ŁZPS zastrzega możliwość przesunięć zespołów z ostatnich pozycji w grupach, pomiędzy grupami.

Komunikat ŁZPS z zestawieniem wszystkich grup rozgrywkowych wraz z podziałem na grupy oraz planowanym terminem rozpoczęciem rozgrywek znajduje się w załączeniu.

Źródło: ŁZPS

Pobierz załącznik:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 45 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 06 września 2018 13:39

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy

canakkale canakkale canakkale truva search