wtorek, 11 września 2018 09:22

Juniorzy EKS Skra w kadrze PGE Skry

Trzech siatkarzy młodzieżowego zespołu prowadzonego przez Radosława Kolanka dołączyło do zespołu PGE Skry.

W nadchodzącym sezonie PlusLigi do składu Mistrzów Polski dołączyło trzech juniorów EKS Skra Bełchatów. To Aleksander Antosiewicz (rocznik 2000, środkowy), Hubert Węgrzyn (rocznik 2000, środkowy) oraz Dawid Filipek (rocznik 2001, rozgrywający). Filipek już uczestniczy w treningach pierwszego zespołu.

- Przygotowania do sezonu są bardzo ciężkie, ale to normalne kiedy chce się coś osiągnąć i gra się o najwyższe cele. Wchodząc na trening z pierwszym zespołem, odczuwam lekki stres, ale staram się o tym nie myśleć i pomóc chłopakom, a przy okazji jak najwięcej się nauczyć. Jest to dla mnie nagroda za ciężką pracę, którą wykonałem w poprzednich sezonach. Trener Piazza jest bardzo pozytywną osobą. Dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół i bardzo się cieszę, że mogę trenować pod jego okiem - mówi młody rozgrywający.

Za kilka dni pierwszy zespół PGE Skry rozegra Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn "4 Puchary" w Gostycynie, a tydzień później uda się do włoskiego w Cuneo. Dawid Filipek uzupełni kadrę pierwszego zespołu na oba wyjazdy.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 124 razy Ostatnio zmieniany środa, 12 września 2018 11:21

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy