czwartek, 13 września 2018 10:11

Mistrzowie Polski Juniorów w Piotrkowie Trybunalskim

Już w sobotę 15 września od godziny 12.00 do 18.00 w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się Targi edukacyjne i zajęć dodatkowych, na których będzie można spotkać Mistrzów Polski Juniorów – Huberta Węgrzyna i Mikołaja Kałkowskiego!

Hubert i Mikołaj pojawią się na stoisku Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów, które usytuowane będzie niedaleko Aktywnej Strefy Przedszkoliada.pl oraz Piotrkowskiej Akademii Sportu. Huberta będzie można spotkać od godziny 13, a Mikołaja – 16. O godzinie 16:45, biorąc udział w konkursach na scenie, będzie można wygrać atrakcyjne nagrody i gadżety PGE Skry Bełchatów.

Mistrzowie, wspólnie z animatorami Przedszkoliady, poprowadzą treningi siatkarskie dla najmłodszych.

Same targi zostały zorganizowane z myślą o osobach, które planują wzbogacić swoją wiedzę, a także dla rodziców, którzy chcieliby poszerzyć ofertę zajęć pozalekcyjnych swoich dzieci. Specjalnie dla nich centralne miejsce galerii obok fontanny zapełni się stoiskami przedstawicieli lokalnych placówek edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. Targi edukacyjne i zajęć dodatkowych to różnorodna i kompleksowa oferta rozwiązująca dylematy rodziców w kwestiach zajęć pozalekcyjnych, a także okazja dla osób dorosłych do zapoznania się z propozycjami skierowanymi specjalnie dla nich.

Z pewnością wydarzenie będzie świetną rozrywką dla dzieci oraz pomoże zaszczepić w nich już od najmłodszych lat pewne zainteresowania, czy też rozwinąć istniejące pasje.

Do zobaczenia!

 

Źródło: Focus Mall Piotrków Trybunalski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 70 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy