wtorek, 18 września 2018 14:37

Pierwszy sprawdzian kadetów przed nadchodzącym sezonem

Kadeci EKS Skra Bełchatów rywalizowali w VIII Memoriale im. Wojciecha Zembowicza w Rawie Mazowieckiej. Żółto-czarni w całym turnieju zajęli 5. miejsce.

15 września nasi kadeci pod wodzą Moniki Stasiak i Marcina Kubata wystąpili w VIII Memoriale im. Wojciecha Zembowicza w Rawie Mazowieckiej. Oprócz żółto-czarnych w turnieju rywalizowało osiem zespołów z całej Polski: BAS Białystok, Juvenia Rawa Mazowiecka, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Volley 5 Piotrków Trybunalski, MOS Wola Warszawa, UKS Strzelce Opolskie, Serbinów Biała Podlaska oraz KPS Siedlce.

Młodzi siatkarze w grupie zmierzyli się z rówieśnikami z Białegostoku, Tomaszowa Mazowieckiego oraz Warszawy. Niestety bełchatowianie nie powtórzyli ubiegłorocznego sukcesu, kiedy to wygrali memoriał. W tym roku zajęli 3. miejsce w grupie i ostatecznie uplasowali się na 5. miejscu w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem drużyny został wybrany rozgrywający – Dawid Mielczarek.

- Na turnieju było dużo grania. Kilka zespołów z całej Polski, więc zupełnie nieznani nam przeciwnicy. Dobre sprawdzenie etapu przygotowawczego. Wiemy nad czym pracować, zarówno indywidualnie jak i drużynowo – mówi Monika Stasiak.

Za niespełna dwa tygodnie kadeci EKS Skra Bełchatów zagrają w kolejnym turnieju, tym razem pojadą do Ozorkowa. Dla młodych bełchatowian będzie to kolejny sprawdzian przed zbliżającym się sezonem, który zainaugurują 20 października meczem z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

 

Klasyfikacja końcowa:
1. KPS Siedlce
2. Lechia Tomaszów Mazowiecki
3. MOS Wola Warszawa
4. Serbinów Biała Podlaska
5. EKS Skra Bełchatów
6. UKS Strzelce Opolskie
7. BAS Białystok
8. Juvenia Rawa Mazowiecka
9. Volley 5 Piotrków Trybunalski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 83 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 września 2018 14:39

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy