piątek, 28 września 2018 10:50

Prezentacja grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów

Już w najbliższą niedzielę, podczas Siatkarskiego Weekendu Mocy, zaprezentują się nasze grupy młodzieżowe!

Prezentacja drużyn będzie jednym z punktów VIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów. Nasza młodzież pojawi się na scenie o godzinie 16:05. Poniżej harmonogram całego wydarzenia:

29 września (sobota):
hala Energia
14:00 – 15:00 Oficjalna prezentacja zespołu PGE Skry Bełchatów
15:00 – 17:00 Mecz PGE Skra Bełchatów – MKS Będzin
17:00 – 18:00 Autografy i zdjęcia z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

30 września (niedziela):
galeria Olimpia
12:00 – 13:00 Otwarte spotkanie z siatkarzami PGE Skry inaugurujące sezon 2018/2019
hala Energia
14:00 – 18:00 Siatkarski Piknik Rodzinny z atrakcjami:
– Holi Festiwal – Święto Kolorów
– Bańki mydlane
– Strefa FoodVolley
– Siatkarskie Show
Prezentacja grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów
– Pokaz aut sportowych
– Strefa Przedszkolaka – atrakcje dla dzieci
– Bieg Krasnali
– Pokaz Kangoo Jumps oraz Cheerleaders Bełchatów
– Kiermasz gadżetów PGE Skry Bełchatów

Podczas Zlotu Kibiców PGE Skry Bełchatów dobrze bawić mają się przede wszystkim fani. To ich święto, dlatego organizatorzy, jak i szereg sponsorów przygotowali wiele atrakcji, z których sympatycy mistrzów Polski będą mogli skorzystać podczas spotkania.

Ogromną atrakcją tegorocznego Zlotu będzie możliwość... wyjechania z niego samochodem marki Toyota. Toyota AMX Łódź, czyli sponsor wydarzenia, ufundował jeden z modeli, który będzie można przetestować przez weekend. 

Co zrobić, aby wygrać auto? Przede wszystkim trzeba przyjść na sobotnią prezentację (godz. 14) i sparingowy mecz PGE Skry z MKS Będzin (godz. 15). To podczas imprezy spiker przekaże kibicom kolejne szczegóły. Może to Ty wyjdziesz z hali Energia piękną Toyotą?

Kolejne atrakcje zapewni firma Joma, czyli sponsor techniczny PGE Skry Bełchatów na najbliższy sezon. Do wygrania będą stroje sportowe. O tym, jak zdobyć upominki od hiszpańskiego producenta, będzie można dowiedzieć już w hali Energia.

Z kolei firma Jurajska zadba o to, by kibice podczas Zlotu nie chodzili spragnieni. Sponsor zapewni wodę wszystkim uczestnikom, a warto przypomnieć, że Jurajska to oficjalna woda Polskiej Siatkówki. Czy można sobie wyobrazić lepszego sponsora podczas siatkarskiej imprezy?

Galeria Olimpia udostępniła nam natomiast powierzchnię na konferencję prasową i spotkanie z kibicami, które odbędą się w niedzielę o godz. 12. Będzie to możliwość dla dziennikarzy i fanów, by zadać pytania zarządowi, sztabowi oraz siatkarzom PGE Skry Bełchatów. Po spotkaniu kibice będą mogli zrobić zdjęcia i wziąć autografy od zawodników.

Kino Helios podczas Zlotu rozstawi natomiast swoje stoisko, gdzie kibice będą mogli poznać ofertę kina. A trzeba pamiętać, że po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych można się spodziewać kilku ciekawych premier...

Kolejną atrakcją dla kibiców będzie ścianka wspinaczkowa, która jest dostępna w hali Energia. Podczas sobotniego meczu będzie można z niej skorzystać za darmo! Zapraszamy!

Podczas Siatkarskiego Weekendu Mocy odbędzie się również Bieg Krasnali, czyli zawody skierowane do najmłodszych kibiców. Wyścig odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: 6-8 lat i 9-10 lat. 
Zapisy będą przyjmowane w niedzielę od godz. 14, a bieg rozpocznie się godzinę później. Liczy się kolejność zgłoszeń, ale trzeba się spieszyć, bo łącznie przewidzianych jest tylko 50 miejsc. Dla każdego uczestnika przewidziany jest medal za udział z motywem PGE Skry oraz nagrody-niespodzianki. Całkowite wpisowe (minimum 10 zł) w całości zostanie przekazane na leczenie Julii Spalińskiej. W niedzielę o godz. 15:40 rozpocznie się również licytacja unikatowych gadżetów z podpisami siatkarzy na rzecz Julki.

Przypomnijmy, że organizatorami Siatkarskiego Weekendu Mocy oraz VIII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców są PGE Skra Bełchatów oraz Miasto Bełchatów. Sponsorem strategicznym klubu jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 125 razy Ostatnio zmieniany piątek, 28 września 2018 15:05

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy