poniedziałek, 01 października 2018 12:45

Kolejny sprawdzian kadetów

W ostatnią sobotę września odbył się turniej z okazji 70-lecia MKS Bzura Ozorków. Podopieczni Moniki Stasiak i Marcina Kubata zajęli 4. miejsce.

Nasi kadeci w ramach przygotowań do sezonu 2018/2019 udali się na turniej do Ozorkowa. Dla młodych siatkarzy była to kolejna okazja, aby sprawdzić swoją dyspozycje przed zbliżającym się sezonem. Przypomnijmy, że 15 września wystąpili w VIII Memoriale im. Wojciecha Zembowicza w Rawie Mazowieckiej.

Tym razem kadeci zmierzyli się z rówieśnikami z Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej oraz gospodarzami turnieju - zespołem z Ozorkowa. W składzie naszej drużyny znalazło się sześciu młodzików.

Ostatecznie bełchatowianie uplasowali się na 4. miejscu. 2:1 pokonali zespół MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka, a do zera ulegli KS Wifama Łódź, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz MKS Bzura Ozorków. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny, podobnie jak podczas ostatniego turnieju, wybrany został Dawid Mielczarek.

Klasyfikacja końcowa:
1. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2. KS Wifama Łódź
3. MKS Bzura Ozorków
4. EKS Skra Bełchatów
5. Juvenia Rawa Mazowiecka

 

Fot. MKS Bzura Ozorków, Monika Stasiak

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 114 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 października 2018 12:50

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy