czwartek, 29 listopada 2018 12:06

Plebiscyt Sportowiec Roku 2018

Po raz 48. Dziennik Łódzki organizuje plebiscyt Sportowiec Roku w regionie łódzkim. Wśród nominowanych znaleźli się przedstawiciele Skry Bełchatów.

W tej edycji zostaje zmieniona formuła plebiscytu. Tytuł Sportowca Roku 2018 przyzna specjalna kapituła złożona z najważniejszych osób łódzkiego sportu. Czytelnicy natomiast wybiorą najpopularniejszych sportowców w 6 kategoriach: Junior Roku - dziewczynki, Junior Roku - chłopcy, Sportowiec Roku - kobiety, Sportowiec Roku - mężczyźni, Trener Roku oraz Drużyna Roku.

Zachęcamy do głosowania na naszych reprezentantów! Poniżej lista nominowanych w poszczególnych kategoriach (klikając na daną kategorię zostaniesz przeniesiony do głosowania).

 

Sportowiec Junior Roku – dziewczęta
Alicja Morawiec – pływanie

Sportowiec Junior Roku – chłopcy
Adam Kowalski – pływanie
Marcel Sadziński – siatkówka

Sportowiec Roku – mężczyźni
Mariusz Wlazły – siatkówka
Mikołaj Sawicki – siatkówka
Wiktor Nowak – siatkówka
Sebastian Adamczyk – siatkówka

Trener Roku
Marlena Jędrzejczyk – pływanie
Grzegorz Kina – pływanie
Roberto Piazza – siatkówka
Radosław Kolanek – siatkówka

Drużyna Roku
EKS Skra Bełchatów (juniorzy)
PGE Skra Bełchatów

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach. W pierwszym, powiatowym etapie laureaci w każdej z sześciu kategorii (sportowiec junior dziewczęta, sportowiec junior chłopcy, sportowiec senior kobiety, sportowiec senior mężczyźni, trener i drużyna) zostaną wybrani w Łodzi, Skierniewicach, Piotrkowie Trybunalskim i w każdym z powiatów woj. łódzkiego. Awansują oni do wojewódzkiego finału, zachowując zdobyte głosy. Spośród nich zostaną wybrani Najpopularniejsi Juniorzy, Seniorzy, Trenerzy i Drużyny w województwie łódzkim w 2018 r. Na zwycięzców czekają tytuły, statuetki, dyplomy oraz bardzo atrakcyjne nagrody. Zostaną one wręczone podczas uroczystej gali.

Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu będzie trwał od poniedziałku, 26 listopada od godz. 12:00, do piątku, 28 grudnia do godz. 22:00. Zwycięzcy z miast i powiatów awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. Głosowanie w wojewódzkim finale będzie trwało od 4 stycznia, od godz. 12:00 do 15 stycznia do godz. 22:00.

Po uroczystej gali do całego nakładu "Dziennika Łódzkiego" zostanie dołączony specjalny dodatek, w którym zaprezentowani zostaną zwycięzcy z każdego miasta i powiatu w każdej kategorii plebiscytu. 

Informacji o akcji udziela Małgorzata Mrozowska:
tel.: 797 001 031 (pon. – pt. w godz. 9:00 - 16.00)
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin Plebiscytu

Źródło: Dziennik Łódzki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 285 razy Ostatnio zmieniany piątek, 07 grudnia 2018 11:01

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy