czwartek, 06 grudnia 2018 14:00

Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów

Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów ma zaszczyt zaprosić zespoły siatkarskie ze szkół podstawowych Miasta i Gminy Bełchatów na Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów.

Turniej zostanie rozegrany w kategoriach „dwójek” i „trójek” siatkarskich (klasy IV i V) i odbędzie się 12 grudnia 2018 roku (środa) w hali Energia. Początek o godzinie 16:30.

Zgłoszenia pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 11 grudnia.

W turnieju „dwójek” (klasy IV i młodsi) jedna szkoła może zgłosić maksymalnie po dwa zespoły (dwa zespoły dziewcząt + dwa zespoły chłopców). W tej kategorii zespół może składać się z dwóch zawodników + jeden rezerwowy.

W turnieju „trójek” (klasy V i młodsi) jedna szkoła może zgłosić maksymalnie po dwa zespoły (dwa zespoły dziewcząt + dwa zespoły chłopców). W tej kategorii zespół może składać się z trzech zawodników + jeden rezerwowy.

Za udział w turnieju organizator przewiduje drobne upominki w postaci dyplomów i gadżetów klubowych PGE Skry Bełchatów. Dla zwycięzców turnieju przewidziane są upominki oraz puchary ufundowane przez Elmen Sp. z o.o.

Więcej informacji: Artur Surgut (tel.: 505-454-883, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zachęcamy do udziału w turnieju wszystkie szkoły podstawowe Miasta i Gminy Bełchatów!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 138 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudnia 2018 14:08

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy