wtorek, 19 lutego 2019 13:16

Turniej finałowy o mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii młodzików

Poznaliśmy grupowych rywali naszych młodzików, którzy już od 1 marca walczyć będą o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego.

Co prawda nasi młodzicy w klasyfikacji końcowej rozgrywek wojewódzkich uplasowali się na miejscu siódmym (sześć pierwszych drużyn ma zapewniony awans do finału), ale zespół KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki wycofał się z rozgrywek i nasza drużyna zajęła jego miejsce.

Klasyfikacja końcowa młodzików po VII turniejach rundy zasadniczej:
1. KS Lechia I Tomaszów Mazowiecki (83)
2. KS Wifama Łódź (78)
3. Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź (61)
4. MKS Bzura I Ozorków (60)
5. UKS Korona Bełchatów (59)
6. KS Lechia II Tomaszów Mazowiecki (53)
7. EKS Skra Bełchatów (45)
8. MKS Bzura II Ozorków (37)
9. UKS Akademia Siatkówki Zduńska Wola (23)10. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz (20)
11. SPS Zduńska Wola (19)
12. MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka (8)

Nasza drużyna znalazła się w grupie A razem z Lechią i Bzurą. Zgodnie z komunikatem rozgrywek wojewódzkich gospodarzem turnieju finałowego będzie zespół KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, a w przypadku turniejów fazy grupowej: dla grupy A - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki; dla grupy - KS Wifama Łódź. Finałowy turniej o Mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii młodzików, zostanie rozegrany w dniach 1 – 3 marca 2019 r.

Grupa A
1. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - gospodarz turnieju fazy grupowej
2. MKS Bzura Ozorków
3. EKS Skra Bełchatów

Grupa B
1. KS Wifama Łódź - gospodarz turnieju fazy grupowej
2. Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź
3. UKS Korona Bełchatów

 

Terminarz i rozkład turniejów finałowych

Faza grupowa, 1.03.2019 r. (piątek)

Grupa A (gospodarz: Lechia)
1A: KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – EKS Skra Bełchatów
2A: EKS Skra Bełchatów – MKS Bzura Ozorków
3A: MKS Bzura Ozorków – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

Grupa B (gospodarz: Wifama)
1B: KS Wifama Łódź – UKS Korona Bełchatów
2B: UKS Korona Bełchatów – Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź
3B: Grot Krótka Piłka Szkoła Gortata Łódź – KS Wifama Łódź

Faza półfinałowa 2.03.2019 r. (sobota)
4: zespół A1 – zespół B2
5: zespół B1 – zespół A2

Faza finałowa 3.03.2019 r. (niedziela)
6: o miejsce V: zespół A3 – zespół B3
7: o miejsce III: przegrany meczu 4 – przegrany meczu 5
8: o miejsce I: zwycięzca meczu 4 – zwycięzca meczu 5

 

Zgodnie z Regulaminem Klubowych Rozgrywek o Mistrzostwo Polski w kategoriach młodzieżowych zespoły, które w Turnieju Finałowym zajmą miejsca I – III, zostaną zgłoszone do rozgrywek 1/4 Finału Mistrzostw Polski Młodzików.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 153 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 18 lutego 2019 13:22

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy