Obrońcy tytułu zmierzą się z dobrze znaną Wifamą Łódź, a także Mistrzem Mazowsza MOS Wola Warszawa i reprezentacją Śląska - Norwidem Częstochowa.
Grupa III, Bełchatów
1. EKS Skra Bełchatów
2. KS Wifama Łódź
3. UMKS MOS Wola Warszawa
4. Hemarpol Norwid Częstochowa
KS Wifama Łódź
Siatkarze duetu Ostrowski-Jabłoński awans do ćwierćfinału uzyskali z trzeciego miejsca w województwie.
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Województwa Łódzkiego:
1. EKS Skra Bełchatów
2. MKS Bzura Ozorków
3. KS Wifama Łódź
4. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
5. KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w Nakle, gdzie przegrali tylko jedno spotkanie.
Klasyfikacja końcowa 1/4 MPJ (Nakło):
1. AZS 2020 Częstochowa
2. KS Wifama Łódź
3. KPS Siedlce
4. NTS Trójka Nakło
5. UKS SMS Joker Piła
6. SMS Ostróda
UKS SMS Joker Piła ? KS Wifama Łódź 0:3 (19:25, 22:25, 20:25)
KS Wifama Łódź ? NTS Trójka Nakło 3:1 (25:20, 20:25, 25:20, 25:19)
KS Wifama Łódź ? KPS Siedlce 3:1 (25:21, 25:22, 12:25, 25:20)
KS Wifama Łódź ? AZS 2020 Częstochowa 1:3 (25:19, 17:25, 14:25, 23:25)
UMKS MOS Wola Warszawa
Drużyna Konrada Copa do turnieju ćwierćfinałowego rozgrywanego w Kielcach awansowała z pierwszego miejsca w województwie, wygrywając wszystkie spotkania.
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Mazowsza Juniorów:
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. KS Metro Warszawa
3. UKS MKS MDK Warszawa
4. RCS Czarni Radom
W 1/4 ponownie nie mieli sobie równych i stracili tylko jednego seta z gospodarzami turnieju.
Klasyfikacja końcowa 1/4 MPJ (Kielce):
1. UMKS MOS Wola Warszawa
2. RCS Czarni Radom
3. SMS Wybicki Kielce
4. UKS Serbinów Biała-Podlaska
5. UKS Centrum Augustów
UMKS MOS Wola Warszawa ? UKS Centrum Augustów 3:0 (25:13, 25:19, 25:7)
RCS Czarni Radom ? UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 (18:25, 20:25, 12:25)
UMKS MOS Wola Warszawa ? UKS Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:22, 25:14, 25:17)
SMS Wybicki Kielce ? UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (11:25, 20:25, 25:23, 17:25)
Hemarpol Norwid Częstochowa
Podopieczni Leszka Hudziaka w województwie musieli uznać wyższość swoich kolegów.
Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Śląska Juniorów:
1. Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
2. Akademii Talentów Żory Jastrzębski Węgiel II
3. SK Górnik Radlin
4. Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
5. Hemarpol Norwid Częstochowa
Za to podczas ćwierćfinału rozgrywanego w Sulęcinie przegrali tylko jedno spotkanie.
Klasyfikacja końcowa 1/4 MPJ (Sulęcin):
1. Jastrzębski Węgiel
2. Hemarpol Norwid Częstochowa
3. UKS MKS MDK Warszawa
4. MKS Bzura Ozorków
5. STS Olimpia Sulęcin
6. KS Gwardia Wrocław
Jastrzębski Węgiel ? Hemarpol Norwid Częstochowa 3:0 (25:23, 25:15, 25:15)
Hemarpol Norwid Częstochowa ? Gwardia Wrocław 3:0 (25:21, 25:16, 25:22)
MKS MDK Warszawa ? Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (24:26, 31:29, 22:25, 21:25)
MKS Bzura Ozorków ? Hemarpol Norwid Częstochowa 0:3 (15:25, 20:25, 18:25)