W rozgrywkach juniorek i juniorów uczestniczyć mogą wyłącznie zawodniczki i zawodnicy urodzone/urodzeni w 2001 r. oraz młodsze/młodsi.
Do rozgrywek juniorek zgłosiło się 8 zespołów. System rozgrywek został podzielony na 4 rundy:
- runda zasadnicza ? I etap,
- runda zasadnicza ? baraże,
- runda zasadnicza ? II etap,
- finały wojewódzkie.
Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się w załączniku.
Do rozgrywek juniorów zgłosiło się 5 zespołów. System rozgrywek został podzielony na 2 rundy:
- rundę zasadniczą: zespoły rozegrają miedzy sobą rundę zasadniczą systemem ?każdy z każdym?, mecz i rewanż;
- finały wojewódzkie.
Więcej informacji na temat rozgrywek znajduje się w załączniku.
JUNIORKA
Planowane terminy rozgrywek wojewódzkich i centralnych:
rozgrywki wojewódzkie:
? runda zasadnicza ? I etap ? 6, 13, 20 i 27 października oraz 3 i 10 listopada 2019 r.
? runda zasadnicza ? baraż ? 23?24 listopada 2019 r.
? runda zasadnicza ? II etap ? 1, 8, 15 i 22 grudnia 2019 r. oraz 5 i 26 stycznia 2020 r.
? ewentualny baraż o awans do turnieju finałowego (w przypadku uczestnictwa zespołów posiadających zawodniczki w SMS Szczyrk oraz ich zakwalifikowania się do turnieju finałowego z miejsc I ? III grupy I) ? 31 stycznia ? 2 lutego 2020 r.
? turniej finałowy ? 7?9 lutego 2020 r.
rozgrywki ogólnopolskie:
? ćwierćfinały MP ? 20?23 lutego 2020 r.
? półfinały MP ? 6?8 marca 2020 r.
? finały MP ? 25?29 marca 2020 r.
Składy grup rundy zasadniczej ? I etap:
Grupa I
1. ABiS SP 64 Budowlani Łódź
2. Łaskovia Łask
3. ŁKS Siatkówka Żeńska I Łódź
4. ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź
Grupa II
1. EKS Skra Bełchatów
2. UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
3. Insel MKS 16 Łódź
4. AS Active Opoczno
Terminarz i rozkład spotkań rundy zasadniczej z udziałem EKS Skra ? I etap:
I runda
6.10.2019 r.
EKS Skra Bełchatów ? AS Active Opoczno
13.10.2019 r.
EKS Skra Bełchatów ? UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki
20.10.2019 r.
Insel MKS 16 Łódź ? EKS Skra Bełchatów
II runda
27.10.2019 r.
AS Active Opoczno ? EKS Skra Bełchatów
3.11.2019 r.
UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki ? EKS Skra Bełchatów
10.11.2019 r.
EKS Skra Bełchatów ? Insel MKS 16 Łódź
JUNIOR
Planowane terminy rozgrywek wojewódzkich i centralnych:
rozgrywki wojewódzkie:
? runda zasadnicza ? 6, 13, 20 i 27 października, 10, 17 i 24 listopada, 8 i 15 grudnia 2019 r. oraz 5 stycznia 2020 r.
? turniej finałowy ? 7?9 lutego 2020 r.
rozgrywki ogólnopolskie:
? ćwierćfinały MP ? 20?23 lutego 2020 r.
? półfinały MP ? 6?8 marca 2020 r.
? finały MP ? 25?29 marca 2020 r.
Skład grupy rundy zasadniczej:
1. EKS Skra Bełchatów
2. MKS Bzura Ozorków
3. KS Lechia 1923 II Tomaszów Mazowiecki
4. KS Lechia 1923 I Tomaszów Mazowiecki
5. KS Wifama Łódź
Terminarz i rozkład spotkań rundy zasadniczej z udziałem EKS Skra:
I runda
13.10.2019 r.
EKS Skra Bełchatów ? MKS Bzura Ozorków
20.10.2019 r.
KS Lechia 1923 II Tomaszów Mazowiecki ? EKS Skra Bełchatów
27.10.2019 r.
EKS Skra Bełchatów ? KS Lechia 1923 I Tomaszów Mazowiecki
10.11.2019 r.
KS Wifama Łódź ? EKS Skra Bełchatów
II runda
24.11.2019 r.
MKS Bzura Ozorków ? EKS Skra Bełchatów
8.12.2019 r.
EKS Skra Bełchatów ? KS Lechia 1923 II Tomaszów Mazowiecki
15.12.2019 r.
KS Lechia 1923 I Tomaszów Mazowiecki ? EKS Skra Bełchatów
5.01.2020 r.
EKS Skra Bełchatów ? KS Wifama Łódź