wtorek, 22 października 2019 09:20

Zmiany w rozgrywkach minisiatkówki – komunikat ŁZPS

Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej otrzymał nowe przepisy oraz wytyczne ze strony Polskiego Związku Piłki Siatkowej dotyczące zasad rejestracji i prowadzenia cyklu turniejów dla najmłodszych uczestników.

Poniżej zamieszamy Komunikat ŁZPS dotyczący zmian w rozgrywkach minisiatkówki.

1. W sezonie 2019/2020 każdy klub, który zgłasza do rozgrywek wojewódzkich zespół (licząc od etapu wojewódzkiego aż do ogólnopolskiego turnieju finałowego) musi być zarejestrowany w systemie OSEKIZ (Ogólnopolski System Ewidencji Klubów i Zawodników). Rejestracji dokonuje Łódzki Związek Piłki Siatkowej po uzyskaniu przez klub członkostwa ŁZPS – wykaz niezbędnych dokumentów znajduje się w Regulaminie Rozgrywek ŁZPS (nie dotyczy klubów aktualnie zarejestrowanych w ŁZPS).

Możliwości dla klubów niebędących członkami ŁZPS są następujące:
a) zarejestrować się jako klub w Łódzkim Związku Piłki Siatkowej;
b) dołączyć do istniejącego zrzeszonego w ŁZPS Klubu.

2. Każdy uczestnik rozgrywek minisiatkówki organizowanych przez ŁZPS oraz PZPS musi być zarejestrowany w systemie OSEKIZ. W przypadku dodania zawodnika – uczestnika rozgrywek minisiatkówki do systemu dodatkowo w zakładce załączniki zawodnik, jego opiekun lub klub musi dodać zeskanowany załącznik nr 3 (zgoda na wykorzystanie wizerunku osoby niepełnoletniej) wypełniony i podpisany przez opiekuna prawnego.

3. Opłata rejestracyjna zgodnie z Komunikatem Organizacyjnym ŁZPS za każdego nowo dodanego zawodnika zgłoszonego do rozgrywek wynosi 15zł (nie dotyczy osób zarejestrowanych i zgłoszonych w sezonie 2019/2020 do rozgrywek ŁZPS w kategoriach młodzieżowych – młodzik, kadet, junior). Opłata za licencję zawodniczą nie będzie pobierana do momentu, gdy uczestnik występuje tylko i wyłącznie w kategoriach minisiatkówki: „dwójki”, „trójki”, „czwórki” (w przypadku, gdy zawodnik uczestniczy jednocześnie w rozgrywkach minisiatkówki oraz przynajmniej w jednej z młodzieżowych kategorii wiekowych – opłata za licencję zawodniczą będzie pobierana zgodnie z informacją zawartą w komunikacie organizacyjnym – jednorazowo na cały sezon).

4. Każdy zawodnik musi posiadać aktualne badania lekarskie (ich potwierdzeniem jest dodanie terminu ważności badań w profilu zawodnika, w systemie OSEKIZ).

Informacje dodatkowe:

1. Łódzki Związek Piłki Siatkowej wzorem lat poprzednich zorganizuje rozgrywki w ramach Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego 2020 oraz Kinder+SPORT.

2. Zmiany przekazane przez PZPS będą obowiązywały przez cały sezon minisiatkówki w naszym województwie (zarówno w Lidze Mini jak również w rozgrywkach KINDER+SPORT).

3. Wprowadzone zmiany pozwolą poprawnie wyliczać ekwiwalent, który będzie oficjalnie zapisany w profilu zawodnika. Jest jednym z etapów dostosowania rozgrywek do wymogów przedstawionych w regulaminie ekwiwalentu za wyszkolenie.

4. W sprawie rejestracji klubów prosimy o kontakt mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

5. Pozostałe informacje zostaną umieszczone w komunikatach rozgrywek minisiatkówki.

6. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 506-665-838, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 408 razy Ostatnio zmieniany środa, 23 października 2019 07:31

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy