Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 25 listopada 2019 14:54

Juniorki wracają do gry

W najbliższy weekend w Bełchatowie po przerwie zagrają juniorki i kadeci, juniorzy w ramach III ligi pojadą do Łodzi.

Jako pierwsi na boisko wyjdą kadeci, którzy w sobotę podejmą u siebie lidera grupy drugiej - łódzką Wifamę. W pierwszym meczu siatkarze Marcina Kubata przegrali 3:0. Liczymy na udany rewanż. Początek spotkania o godzinie 11:00.

W Łodzi z kolei zagra III liga. Będzie to pierwszy mecz obu drużyn w tej rundzie, ale w rozgrywkach juniorów drużyny miały już okazję się spotkać ? w hali w przy ulicy Niciarnianej Wifama wygrała 3:2. Trzymamy kciuki, żeby tym razem to siatkarze Mateusza Hesa byli górą.

Juniorki rozpoczynają drugi etap rundy zasadniczej. Skład grupy 2 nie zmienił się po barażach i ponownie dziewczęta zagrają z UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki, AS Active Opoczno i Insel MKS 16 Łódź. Po przerwie w pierwszym meczu siatkarki Piotra Narejki podejmą u siebie rówieśniczki z Aleksandrowa Łódzkiego.

Przypominamy, że o wszystkich wynikach informujemy na bieżąco na naszej stronie na Facebooku.