poniedziałek, 16 grudnia 2019 18:59

Ruszają zapisy do Ferii z PGE Skrą 2020!

Zbliżają się ferie zimowe, a PGE Skra po raz kolejny ma dla swoich młodych kibiców doskonały pomysł na spędzenie wolnych dni. Zachęcamy do udziału w „Feriach z PGE Skrą”, podczas których możecie poznać swój ukochany klub „od kuchni”.

Jeśli masz od 10 do 16 lat, kibicujesz PGE Skrze, chcesz poznać siatkarzy i sztab szkoleniowy osobiście oraz zobaczyć, jak na co dzień wygląda praca w bełchatowskim klubie, „Ferie z PGE Skrą” to idealna akcja dla Ciebie! W tym roku po raz kolejny klub postanowił dać możliwość młodym kibicom zobaczyć to, czego zwykli fani zobaczyć nie mogą.

Aby zakwalifikować się do edycji 2020, należy wysłać pracę konkursową (o tym poniżej) na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem „Ferie z PGE Skrą”. Ostateczny dzień wysłania pracy to 12.01.2020 r., godz. 13:00. W zgłoszeniu należy również podać imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu i adres zamieszkania oraz dołączyć niezbędne dokumenty umieszczone w regulaminie, który znajdziecie poniżej.

Jak ma wyglądać praca? Macie trzy możliwości. Można stworzyć portret obecnie grającego siatkarza lub trenera PGE Skry w dowolnym stylu: narysować, wykleić, namalować, wyrzeźbić itp. Inną formą może być wypracowanie na temat wybranego siatkarza/trenera naszego klubu. Ostatnią opcją jest napisanie wierszyka lub rymowanki na temat PGE Skry.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 stycznia 2020, a wyniki będą opublikowane na oficjalnej stronie internetowej klubu. Zachęcamy do udziału!

Przed zgłoszeniem należy dokładnie zapoznać się z poniższym regulaminem „Ferii z PGE Skrą”.

Źródło: PGE Skra Bełchatów

Pobierz załącznik:
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 512 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy