wtorek, 31 grudnia 2019 12:48

Juniorzy poza podium na Memoriale Sławomira Wedera w Bydgoszczy

W dniach 28-30 grudnia w Bydgoszczy odbyła się III edycja Memoriału Sławomira Wedera w kategoriach kadet i junior. Siatkarze Mateusza Hesa zakończyli turniej na czwartym miejscu i z jedną nagrodą indywidualną. Najlepszym atakującym wybrany został Paweł Górski.

Poniżej komplet wyników i klasyfikacja końcowa memoriału.

GRUPA A
1. Trefl Gdańsk
2. MOS Wola Warszawa
3. Energetyk Poznań
4. NTS Trójka Nakło

GRUPA B
1. Chemik Bydgoszcz
2. EKS Skra Bełchatów
3. Sparta AGH Kraków
4. UKS Plas Warszawa
5. AWiS Gdańsk/Beijing China

 

Dzień pierwszy

Grupa A
Trefl Gdańsk – Enea Energetyk Poznań 3:0
MOS Wola Warszawa – NTS Trójka Nakło 3:0
Trefl Gdańsk – NTS Trójka Nakło 2:1
MOS Wola Warszawa – Enea Energetyk Poznań 3:0

Grupa B
BKS Chemik Bydgoszcz – AWiS Gdańsk/Beijing China 2:1 (25:19, 33:31, 19:25)
BKS Chemik Bydgoszcz – UKS Plas Warszawa 3:0 (25:13, 25:17, 25:19
SMS Sparta Kraków – EKS Skra Bełchatów 0:3
AWiS Gdańsk/Beijing China – Plas Warszawa 1:2
EKS Skra Bełchatów – Plas Warszawa 2:1
BKS Chemik Bydgoszcz – SMS Sparta Kraków 3:0 (29:27, 25:20, 25:15)

 

Dzień drugi

Grupa A
Trefl Gdańsk – MOS Wola Warszawa 0:3
Energetyk Poznań – NTS Trójka Nakło 3:0

Grupa B
EKS Skra Bełchatów – AWFiS Gdańsk/Beijing China 2:1
Sparta Kraków – Plas Warszawa 1:2
BKS Chemik Bydgoszcz – EKS Skra Bełchatów 2:1 (25:22, 25:23, 26:28)
AWFiS Gdańsk/Beijing China – Sparta Kraków

Półfinał:
MOS Wola Warszawa – EKS Skra Bełchatów 3:0
BKS Chemik Bydgoszcz – Trefl Gdańsk 3:0

 

Dzień trzeci

mecz o 3 miejsce: Trefl Gdańsk – EKS Skra Bełchatów 3:1
finał: MOS Wola Warszawa – BKS Chemik Bydgoszcz 2:3 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 10:15)

 

Klasyfikacja końcowa:
1. BKS Chemik Bydgoszcz
2. MOS Wola Warszawa
3. Trefl Gdańsk
4. EKS Skra Bełchatów
5. Energetyk Poznań
6. UKS Plas Warszawa
7.  AWFiS Gdańsk
8. NTS Trójka Nakło
9. SMS Sparta Kraków

Nagrody indywidualne:
Najlepszy przyjmujący: Damian Radziwon (BKS Chemik Bydgoszcz)
Najlepszy libero: Dawid Bulira (MOS Wola Warszawa)
Najlepszy atakujący: Paweł Górski (EKS Skra Bełchatów)
Najlepszy środkowy: Przemysław Gadziński (MOS Wola Warszawa)
Najlepszy rozgrywający: Olaf Durmaj (BKS Chemik Bydgoszcz)
MVP turnieju: Dawid Dulski (BKS Chemik Bydgoszcz)

Źródło: BKS Chemik Bydgoszcz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 283 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy