Wydrukuj tę stronę
wtorek, 28 stycznia 2020 15:06

KS BAT Sierakowice z wizytą w Bełchatowie

Kilka ostatnich dni ferii siatkarki KS BAT Sierakowice spędziły w Bełchatowie. Młodziczki pomorskiego klubu miały w planach między innymi sparing z naszą drużyną oraz udział w meczu PGE Skry.

Jak mówią dziewczęta, to tylko kilka dni, a ilość wrażeń, wspomnień i emocji będzie im towarzyszyła przez cały rok, a nawet dłużej. W czwartek 23 stycznia po zakwaterowaniu w hotelu, od razu udały się do hali Energia, aby chociaż przez chwilę po wyczerpującej podróży, pooglądać trening żółto-czarnych.

W piątek rano rozegrany został sparing z naszym zespołem młodziczek, który zakończył się zwycięstwem drużyny z Sierakowic wynikiem 3:2 (14:25, 25:19, 22:25, 25:22, 15:12). Po południu dziewczęta miały możliwość obejrzenia treningu PGE Skry Bełchatów oraz zwiedzenia hali i spotkania z zawodnikami. Nie zabrakło łez wzruszenia na widok swoich ulubieńców, wspólnych zdjęć i autografów.

Sobota to ponownie oglądanie przedmeczowego treningu bełchatowian i drużyny z Bydgoszczy, a wieczorem kibicowanie na trybunach żółto-czarnym. Mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Jednym z celów wyjazdu była integracja drużyny. Jesteśmy pewni, że został osiągnięty! Więcej o tym, co dziewczęta robiły w Bełchatowie, do zobaczenia na Facebooku KS BAT Sierakowice.

Zapraszamy częściej do Bełchatowa!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 450 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 stycznia 2020 15:17