czwartek, 13 lutego 2020 20:46

Przedszkoliada z udziałem naszych siatkarzy

W lutym odbyły się trzy imprezy w ramach największego w Europie cyklu imprez dla przedszkolaków, czyli Orlen Przedszkoliada Tour 2020, w których nasi przedstawiciele wzięli udział. 4 lutego bawiliśmy się w Gomunicach, 11 w Bełchatowie, a 13 w Piotrkowie Trybunalskim.

Ogólnopolski system rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl ma za zadanie zapewnić dzieciom rozrywkę i edukację ruchową. Głównym celem programu jest wytworzenie u przedszkolaków zainteresowania i potrzeby regularnej aktywności fizycznej. Sprzyja to przygotowaniu ogólnorozwojowemu dzieci, co procentuje w codziennym życiu, ale także przy uprawianiu sportu w późniejszym wieku.

EKS Skra Bełchatów reprezentowali: Tymoteusz Zadeberny, Dawid Piechota, Kacper Węglarski, Maksymilian Werpachowski i Szymon Pietrzak.

W przeprowadzeniu imprezy, poza Instruktorami Przedszkoliada.pl i naszymi siatkarzami, pomagali sportowcy z lokalnych klubów partnerskich, w tym: koszykarki MUKS Bełchatów, piłkarki ręczne MKS Piotrcovia, piłkarze ręczni Piotrkowianina czy piłkarze GKS Bełchatów.

Warto przypomnieć, że podczas meczów PGE Skry Bełchatów działa Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl. Najmłodsi mogą nie tylko kibicować, ale przy okazji poruszać się, pobawić i aktywnie pokibicować w towarzystwie czerwonego Kangura - ambasadora i maskotki Przedszkoliada.pl. Aktywna Strefa Przedszkoliada.pl ma na celu zapewnienie najmłodszym aktywnej formy spędzenia czasu podczas meczów PGE Skry.

Do zobaczenia za rok!

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 356 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 lutego 2020 13:56

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 122 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy