środa, 15 kwietnia 2020 09:08

Siatkarze PGE Skry w roli trenerów. Ćwiczyć może każdy!

Kto nie marzył o wspólnym treningu z Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem czy Piotrem Orczykiem? Teraz jest to możliwe. #Ćwiczymy z iSKRĄ to odpowiedź Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i PGE Skry Bełchatów na obowiązujące w Polsce przepisy i hasło #zostańwdomu.

W każdy czwartek i poniedziałek o godzinie 18:00 na profilu facebookowym ŁSSE będzie pojawiał się nowy odcinek ćwiczeń. W roli trenerów – najlepsi polscy siatkarze. Pierwszy trening w czwartek 16 kwietnia o 18:00.

- Jesteśmy w domach, ale jako sportowcy nie zapominamy o treningu. Dlatego razem z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszamy wszystkich na wspólne treningi — mówi Piotr Orczyk, przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

W rolę trenerów online wcielą się także takie gwiazdy siatkówki jak Mariusz Wlazły, Karol Kłos, Artur Szalpuk, czy Grzegorz Łomacz.

- Strefa ekonomiczna w tym trudnym czasie pomaga przedsiębiorcom, pracodawcom i inwestorom, ale nie zapominajmy, że potrzebujemy też sił fizycznych by skutecznie walczyć z epidemią. Dlatego proponujemy ćwiczenia z 9-krotnymi mistrzami Polski, wielokrotnymi zwycięzcami Pucharu Polski - mistrzami, którzy wiedzą jak zadbać o dobrą formę – mówi Marek Michalik, prezes ŁSSE.

- Aspekt edukacyjny naszego klubu jest wpisany w naszą misję i stanowi podstawę naszych działań. Teraz możemy to jeszcze bardziej zaakcentować, bo mimo że musimy zostać w domu, nie zapominamy o sporcie i podtrzymaniu kondycji fizycznej. Siatkarze PGE Skry wiedzą o tym doskonale i chętnie podzielą się swoim doświadczeniem z innymi. Cieszę się, że zostaliśmy zaproszeni do takiego projektu i ćwiczenia z mistrzami świata czy medalistami Ligi Mistrzów przyczynią się do aktywnego spędzania czasu podczas kwarantanny – mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa wymusza na nas pozostanie w domach,  ale to nie oznacza, że nie możemy zadbać o siebie, utrzymać formę – tak jak robią to najlepsi. ŁSSE oddaje wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu w dobre ręce — zawodników, którzy dzięki systematycznym treningom zdobyli wiele tytułów mistrzowskich.

- Rozszerzamy projekt  Strefa Wsparcia – program ŁSSE skierowany do przedsiębiorców w tym trudnym czasie. Tym razem poszerzamy ofertę o treningi. Nie tylko dla przedsiębiorców, ale dla wszystkich, którzy chcieliby zadbać o dobrą formę – wyjaśnia Agnieszka Sygitowicz.

Siatkarze PGE Skry Bełchatów dbają o kondycję także będąc w domach. Codziennie kilka godzin poświęcają na trening, który pozwoli im utrzymać formę i powrócić na boiska, gdy epidemia się zakończy. Ćwiczenia, które prezentują, w ich wykonaniu mogą wydawać się łatwe. Natomiast dla osób znajdujących się na początku swojej drogi do poprawy formy mogą być męczące. Dlatego doradzamy, by w razie potrzeby pomijać niektóre ćwiczenia bądź wykonywać w mniejszej ilości powtórzeń - to pozwoli uniknąć niepotrzebnych urazów.

- Szykujcie stroje i do zobaczenia na Facebooku Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – dodaje Piotr Orczyk, przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

Źródło: skra.pl

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 220 razy

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy