npizlo

npizlo

piątek, 19 stycznia 2018 18:38

Najbliższe mecze EKS

Kolejny weekend zmagań przed grupami młodzieżowymi EKS Skra. Poza Bełchatowem swoje mecze rozegra tylko zespół młodzików. Pozostałe drużyny wystąpią w najbliższych meczach w roli gospodarza.

wtorek, 16 stycznia 2018 14:24

Wyniki spotkań grup młodzieżowych


Za zespołami EKS Skra Bełchatów kolejne spotkania. Powoli rozgrywki młodzieżowe zaczynają wchodzić w decydującą fazę sezonu i rozpocznie się walka o medale Mistrzostw Województwa Łódzkiego.

Siatkarki i siatkarze EKS Skra Bełchatów, pod opieką Moniki Stasiak, byli odpowiedzialni za obsługę boiska podczas całego turnieju Klubowych Mistrzostw Świata w Łodzi.

piątek, 12 stycznia 2018 18:18

Kolejne spotkania grup młodzieżowych

W nadchodzący weekend drużyny EKS Skra Bełchatów powalczą o kolejne zwycięstwa. Po długiej przerwie na parkiet wybiegną juniorki prowadzone przez Piotra Narejkę.

Rozgrywki Orlikowej Ligi Mistrzów już za nami, ale emocje związane z ubiegłoroczną edycją nie zakończyły się wraz z ostatnim gwizdkiem 9 września. Na finalistów turnieju czekały listopadowe konsultacje, a wszyscy uczestnicy zawodów spotkają się raz jeszcze podczas wspólnego kibicowania PGE Skrze pod koniec stycznia.

środa, 10 stycznia 2018 10:01

Voucher OLM - informacja

Informacja dla trenerów drużyn biorących udział w rozgrywkach Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców 2017.

wtorek, 09 stycznia 2018 15:01

Udany początek roku

Pierwsze mecze w nowym roku za grupami młodzieżowymi EKS Skra Bełchatów. Większość zespołów poszło w ślady PGE Skry i zwycięstwem zakończyło swoje spotkania.

piątek, 05 stycznia 2018 17:08

Pierwsze mecze w nowym roku

Po przerwie świątecznej do gry wracają zespoły młodzieżowe EKS Skra Bełchatów. W pierwszy weekend nowego roku na parkiet wybiegną prawie wszystkie zespoły grup młodzieżowych.

Wielkimi krokami zbliża się rok 2018, jednak zanim na dobre wkroczymy w nowy rok, przypomnimy sobie największe sukcesy grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów odniesione w przeciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

niedziela, 24 grudnia 2017 13:24

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzenia zdrowia, pogody ducha, pięknych chwil spędzonych z najbliższymi oraz wielu wspaniałych siatkarskich emocji składa EKS Skra Bełchatów.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 19

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy

canakkale canakkale canakkale truva search