npizlo

npizlo

19 kwietnia 2018 roku odbyły się XXVI Wiosenne Igrzyska Przedszkolaków. Hala Energia była areną zmagań maluchów z dziewięciu bełchatowskich przedszkoli. Rywalizację maluchów oglądali siatkarze EKS Skra, którzy później uhonorowali zwycięzców całych Igrzysk.

czwartek, 19 kwietnia 2018 08:24

Przedstawiamy złotą drużynę juniorów

- Ten złoty medal jest spełnieniem marzeń i potwierdzeniem, że warto te marzenia mieć. Warto do nich cierpliwie dążyć. To nie była tylko ciężka praca, ale i wytrwała. Robiliśmy to, co każdy z nas kocha i co sprawia nam największą przyjemność – mówi o sukcesie swojej złotej drużyny trener Radosław Kolanek.

środa, 18 kwietnia 2018 11:38

Juniorzy powtórzyli sukces sprzed 12 lat

Siatkarze Radosława Kolanka zdobywając w Kętrzynie Mistrzostwo Polski powtórzyli sukces swoich kolegów sprzed 12 lat. 26 marca 2006 roku juniorzy Skry po raz pierwszy założyli na swych szyjach złote medale Mistrzostw Polski Juniorów. Tego dnia drużyna Roberta Malickiego w Kędzierzynie-Koźlu pokonała w finale gospodarzy 3:2, a mecz oglądało 2,5 tys. kibiców!

Młodym bełchatowianom w walce o mistrzostwo kibicowali, a potem także pogratulowali koledzy z pierwszego zespołu PGE Skry.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu finałowego oraz ceremonii dekoracji Finału Mistrzostw Polski Juniorów. Przygotowaliśmy również video z pomeczowymi wywiadami.

Bełchatowianie wrócili z Kętrzyna nie tylko ze złotym medalem na szyjach, ale również z nagrodami indywidualnymi. Wyróżnieni zostali Mikołaj Sawicki, Wiktor Nowak i Sebastian Adamczyk.

niedziela, 15 kwietnia 2018 14:49

Juniorzy Mistrzem Polski! (video)

Nasi juniorzy zostali mistrzami Polski! W finałowym meczu bełchatowianie pokonali KS Metro Warszawa 3:0. Tym samym powtórzyli sukces sprzed 12 lat.

sobota, 14 kwietnia 2018 19:23

Jesteśmy w finale!

Nasza drużyna w półfinale Mistrzostw Polski pokonała AKS V LO Rzeszów 3:1 i melduje się w finale!

Z kompletem zwycięstw nasza drużyna kończy fazę grupową Mistrzostw Polski. Siatkarze Radosława Kolanka awans do półfinału zagwarantowali sobie już wczoraj. Dzisiaj potwierdzili, że są najlepszą drużyną grupy B.

Dzisiejsza wygrana z Gwardią Wrocław zapewniła naszym juniorom awans do półfinału MP! Po bardzo zaciętym pojedynku bełchatowianie wygrali w tie-breaku.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 29

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy

canakkale canakkale canakkale truva search