wtorek, 17 października 2017 08:37

Kolejne spotkania grup młodzieżowych EKS Skra

Rozgrywki młodzieżowe nabierają tempa. W niedzielę zakończyły się ostatnie mecze minionego tygodnia, a już w środę na parkiet wybiegną juniorki EKS Skra Bełchatów.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 16 października 2017 13:02

Galeria zdjęć

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z meczów rozegranych w ubiegły weekend.

Dział: Aktulaności
niedziela, 15 października 2017 20:48

Trzy wygrane, dwie przegrane

3 do 2 – tak można podsumować weekend w rozgrywkach naszych drużyn młodzieżowych. Zwycięsko ze swoich spotkań wyszli kadeci, pierwszy zespół juniorów i juniorzy, którzy grają w II lidze mężczyzn jako PGE Skra II Bełchatów.

Dział: Aktulaności
czwartek, 12 października 2017 11:45

Hubert, gratulujemy!

W czasie uroczystości zakończenia Turnieju Nadziei Olimpijskich chłopców, który od niedzieli był rozgrywany w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale, 24 zawodnikom wręczono powołania na campy, które zaplanowano na 4-10 listopada.

Dział: Aktulaności

Od 8 do 10 października w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale odbył się 28. Turniej Nadziei Olimpijskich chłopców z rocznika 2002. W turnieju uczestniczyły kadry z 16 województw. Celem Turniejów Nadziei Olimpijskich jest obserwacja młodych, uzdolnionych zawodników pod kątem szkolenia centralnego. Na zawodach obecni są trenerzy młodzieżowych reprezentacji Polski.

Dział: Aktulaności
środa, 11 października 2017 10:29

Najbliższe mecze EKS Skra

W tym tygodniu dość nie typowo, bo już od czwartku, o ligowe punkty będą walczyć grupy młodzieżowe EKS Skra Bełchatów. Pierwszy mecz tego tygodnia rozegrają juniorki EKS Skra Bełchatów.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 09 października 2017 14:05

Wyniki spotkań minionego weekendu

W ostatni weekend obserwowaliśmy zmagania kadetek, juniorek oraz juniorów EKS Skra Bełchatów, którzy zadebiutowali w drugiej lidze mężczyzn.

Dział: Aktulaności
czwartek, 05 października 2017 09:53

Zapowiedź meczów drużyn EKS Skra Bełchatów

W ten weekend na parkiet wybiegną najstarsi przedstawiciele grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów – juniorki prowadzone przez Piotra Narejkę oraz juniorzy, którzy pod nazwą PGE Skra II Bełchatów zadebiutują w II lidze mężczyzn. W Skierniewicach swój pierwszy turniej rundy zasadniczej rozegrają kadetki.

Dział: Aktulaności

Juniorzy EKS Skra Bełchatów mogą zaliczyć miniony weekend do udanych. Podopieczni Radosława Kolanka bardzo dobrze zaprezentowali się na V Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Olsztynie.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 02 października 2017 12:52

Wyniki spotkań grup młodzieżowych EKS Skra Bełchatów

W miniony weekend swoje spotkanie rozegrały tylko juniorki EKS Skra Bełchatów. Mecz kadetów prowadzonych przez Michała Mękarskiego został przełożony.

Dział: Aktulaności
pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 2

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy

canakkale canakkale canakkale truva search