poniedziałek, 27 marca 2017 15:38

Harmonogram Mistrzostw Polski Juniorów 2017

Znamy już harmonogram Mistrzostw Polski Juniorów 2017. Przypominamy, że turniej odbędzie się w dniach 5-9 kwietnia w Kętrzynie, w hali MOSiR przy ul. Kazimierza Wielkiego 12A.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 27 marca 2017 06:40

Młodzicy drugą siłą województwa.

W dniu 26.03.2017r. w Ozorkowie odbył się Wojewódzki Finał Młodzików, którego zwycięzcą został zespół MKS BZURA Ozorków. Zespół Skry Bełchatów po niezwykle zaciętych meczach zajął drugie miejsce w turnieju i uzyskał awans do rozgrywek centralnych o Mistrzostwo Polski Młodzików.

Dział: Aktulaności

22 marca w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozlosowano grupy finałowych turniejów Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek 2017. Turniej Mistrzostw Polski Juniorów, do którego awans uzyskała drużyna EKS Skra Bełchatów, odbędzie się w dniach 5-9 kwietnia w Kętrzynie.

Dział: Aktulaności

Mimo nieobecności siatkarzy PGE Skry, którzy dzisiaj w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów zmierzą się z Lube Cucine Civitanova, hala Energia tętniła życiem od samego rana. Wszystko za sprawą rozgrywek „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour”, w których oprócz przedszkolaków, wzięli udział wiceprezes Zarządu KPS Skra Bełchatów Grzegorz Stawinoga, sztab szkoleniowy Młodej Ligi PGE Skry Bełchatów Radosław Kolanek i Dominik Posmyk oraz juniorzy EKS Skra Bełchatów Łukasz Gorgoń, Kamil Marzec i Michał Opyd.

Dział: Aktulaności

Siatkarze EKS Skra Bełchatów Michał Opyd i Robert Węglewski pierwszy dzień wiosny spędzili w towarzystwie… przedszkolaków. Nasi zawodnicy, razem ze sztabem Młodej Ligi PGE Skry Bełchatów Radosławem Kolankiem i Dominikiem Posmykiem, wzięli udział w „Grupa Azoty Przedszkoliada Tour” w Piotrkowie Trybunalskim.

Dział: Aktulaności

Juniorzy EKS Skra Bełchatów awansowali do finałowego turnieju Mistrzostw Polski! Przepustkę do grona ośmiu najlepszych zespołów w kraju wywalczyli w półfinałowych zawodach we Wrocławiu. Rywalami młodych bełchatowian oprócz gospodarzy - KS Gwardii Wrocław, były KS Wifama Łódź i UKS SMS Joker Piła. Rywalizację zrelacjonował dla nas Dominik Posmyk - były siatkarz EKS Skra, a obecnie drugi trener i statystyk naszego młodego zespołu.

Dział: Aktulaności

Juniorzy EKS Skra przystępują do rywalizacji w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski. Podopieczni Radosława Kolanka wystąpią w grupie III, która swoje mecze rozegra we Wrocławiu.

Dział: Aktulaności
czwartek, 09 marca 2017 11:16

„Jeden procent” na EKS

Jak co roku zwracamy się z prośbą do sympatyków siatkówki o wsparcie działalności naszego klubu i przekazanie "jednego procenta" na rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży, który prowadzi Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów.

Dział: Aktulaności

W ostatnią niedzielę w Bełchatowie w ramach rozgrywek Ligi Wojewódzkiej odbył się Turniej Młodziczek oraz Turniej Młodzików. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy rozpoczęli zmagania o godzinie 10:00. Rywalizacja toczyła się w dwóch różnych szkołach: w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie oraz w Szkole Podstawowej Nr 12 im. Kornela Ma-kuszyńskiego w Bełchatowie.

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy

canakkale canakkale canakkale truva search