Siatkarki EKS Skra zapewniły sobie awans do turnieju finałowego o wejście do II ligi kobiet. Bełchatowianki były pewne awansu już po dzisiejszym pierwszym meczu, w którym drużyna Nike Ostrołęka wygrała z UKS Sparta 3:0. Ostatni mecz decydował o miejscach I-II.

Dział: Aktulaności
niedziela, 30 kwietnia 2017 11:00

Wygrana na rozpoczęcie turnieju (galeria)

W pierwszym meczu turnieju półfinałowego rozgrywanego w bełchatowskiej hali Energia o awans do II ligi kobiet siatkarski EKS Skra wygrały z UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki 3:2.

Zawodniczki EKS Skra Bełchatów w rozgrywkach III ligi zajęły drugie miejsce. Dzięki temu zagrają w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. Zawody odbędą się w najbliższy weekend w Bełchatowie.

W sobotę 22 kwietnia 2017 roku podopieczni trener Moniki Stasiak wzięli udział w I Turnieju o Puchar Burmistrza Zelowa w piłce siatkowej mężczyzn, który był organizowany w Gimnazjum im. J. Kusocińskiego w Łobudzicach. Oprócz EKS Skra zagrali: GLKS Siatkarz Drużbice i Volleyball Team Zelów. Mecze rozgrywane były po 3 sety.

Młodzicy EKS Skra Bełchatów zajęli czwarte miejsce podczas Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Polski organizowanego w Bydgoszczy. Podopiecznym Michała Mękarskiego i Roberta Malickiego nie udało się wygrać żadnego spotkania. Awans do turnieju finałowego uzyskały drużyny Jastrzębski Węgiel oraz BKS Chemik Bydgoszcz.

piątek, 21 kwietnia 2017 11:53

Harmonogram półfinału MP Młodzików 2017

Dzisiaj o godzinie 16:00 młodzicy EKS Skra Bełchatów ruszają do Bydgoszczy. Młodzi siatkarze powalczą o awans do turnieju finałowego. W grupie zmierzą się z gospodarzem turnieju BKS Chemik Bydgoszcz, Jastrzębskim Węglem i KS Hutnik Kraków. Turniej odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia w Bydgoszczy w hali sportowej przy ul. Glinki 79.

sobota, 15 kwietnia 2017 14:01

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzenia zdrowia, pogody ducha, pięknych chwil spędzonych z najbliższymi, wiosennego nastroju oraz wielu wspaniałych siatkarskich emocji składa EKS Skra Bełchatów.

11 kwietnia w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozlosowano grupy półfinałowych turniejów Mistrzostw Polski Młodzików 2017. Turniej Mistrzostw Polski Młodzików, do którego awans uzyskała drużyna EKS Skra Bełchatów, odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia w Bydgoszczy.

Kadetki EKS Skra Bełchatów zajęły czwarte miejsce na Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet, który przez trzy dni rozgrywany był w hali Energia. Podopieczne Tatiany Borzykh były bliskie brązowego medalu. Dziewczęta przegrały jednak mecz o 3 miejsce z AZS-AWF Wrocław 1:2.

Zespół młodzików EKS Skra Bełchatów pod wodzą trenera Michała Mękarskiego uzyskał awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski. W turnieju ćwierćfinałowym, który rozgrywany był w ubiegły weekend w Rzeszowie, nasi siatkarze wygrali trzy z czterech meczów i z drugiego miejsca zapewnili sobie prawo gry w półfinale.