Juniorzy EKS Skra Bełchatów mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Bardzo dobre występy na etapie wojewódzkim zaowocowały awansem do centralnych rozgrywek.

Dział: Aktulaności

PGE Skra Bełchatów ogłasza nabór uzupełniający do zespołów młodzieżowych, skierowany do siatkarzy z roczników 1999, 2000 i 2001.

Dział: Aktulaności

Siatkarkom EKS Skra nie udało się uzyskać bezpośredniego awansu do II ligi kobiet. O tym, czy zajęcie drugiego miejsca w turnieju da przepustkę do barażu, dowiemy się w najbliższych dniach.

Dział: Aktulaności

Zawodniczki naszego klubu wyjechały do Rzeszowa rywalizować w turnieju o wejście do II ligi kobiet. Oprócz drużyny z Podkarpacia nasz zespół zmierzy się z przeciwniczkami z Poznania oraz Wałbrzycha.

Dział: Aktulaności

W dniach 19 - 21 maja zawodniczki EKS Skra zagrają w turnieju finałowym o wejście do II ligi kobiet.  Nasze siatkarki już w przyszłym tygodniu udadzą się do dobrze znanego wszystkim kibicom siatkówki – Rzeszowa.

Dział: Aktulaności

Zarząd Energetycznego Klubu Sportowego Skra Bełchatów informuje, iż w dniu 30.05.2017r. o godzinie 17:00 – pierwszy termin, 17:15 – drugi termin, w kawiarni Retro w hali „Energia”, ul. Dąbrowskiego 11, odbędzie się Walne Sprawozdawczo – Wyborcze Zgromadzenie Członków EKS Skra Bełchatów

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy