piątek, 14 grudnia 2018 10:03

Ostatnie mecze przed świętami

Zespoły bełchatowskiej Skry przed przerwą świąteczną rozegrają dziewięć spotkań. Większość z nich odbędzie się na wyjeździe.

Dział: Aktulaności

30 drużyn i 81 uczestników - tak w liczbach można podsumować Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów. Na boisku w hali Energia mogliśmy oglądać zacięte pojedynki, ciekawe wymiany a także łzy radości… i smutku. Na wszystkich uczestników czekały upominki, więc te drugie na szczęście szybko znikały.

Dział: Aktulaności
środa, 12 grudnia 2018 14:17

Pierwsze zwycięstwo w II lidze!

Cztery zwycięstwa i dwie porażki - tak można podsumować ostatnie występy grup młodzieżowych EKS Skra. Warte odnotowania są pierwsze punkty zdobyte w drugiej lidze mężczyzn.

Dział: Aktulaności

Od 13 do 16 grudnia w oleckiej hali Lega zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy Wschodniej EEVZA w Siatkówce Dziewcząt U-14. W sztabie szkoleniowym Reprezentacji Polski znalazł się nasz przedstawiciel Dominik Posmyk.

Dział: Aktulaności
piątek, 07 grudnia 2018 12:27

Żółto-czarni powalczą o kolejne punkty

Od soboty do wtorku grupy młodzieżowe bełchatowskiej Skry będą rywalizowały na parkietach województwa łódzkiego. Tylko dwa spotkania zostaną rozegrane w Bełchatowie.

Dział: Aktulaności

Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów ma zaszczyt zaprosić zespoły siatkarskie ze szkół podstawowych Miasta i Gminy Bełchatów na Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa EKS Skra Bełchatów.

Dział: Aktulaności

Dwudziestu sześciu sportowców i sześciu trenerów zostało wyróżnionych przez Zarząd Powiatu w Bełchatowie za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej i szkoleniowej w mijającym roku. Wśród nagrodzonych znaleźli się Radosław Kolanek, Dominik Posmyk i Marcin Marciniak.

Dział: Aktulaności
wtorek, 04 grudnia 2018 10:16

Podsumowanie pierwszego weekendu grudnia

Inauguracja III ligi kobiet i pierwszy wygrany set w II lidze mężczyzn.

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy