środa, 31 stycznia 2018 13:51

Pierwszy dzień turnieju

Za nami pierwszy dzień turnieju finałowego o mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii juniorów. Zwycięsko ze swoich pojedynków wyszły drużyny: KS Wifama Szkoła Gortata Łódź i ULKS MOSiR Sieradz. Nasi juniorzy do rywalizacji przystępują jutro.

Dział: Aktulaności
wtorek, 30 stycznia 2018 11:54

Wyniki spotkań minionego weekendu

Sobotni mecz kadetów EKS Skra miał zadecydować o wyglądzie tabeli po rundzie zasadniczej i przywileju organizacji turnieju finałowego. Niestety nasi młodzi siatkarze przegrali i ostatecznie zajęli drugie miejsce. Lepiej poradziły sobie młodziczki, które zakończyły swój turniej na 1. miejscu.

Dział: Aktulaności

Od środy do niedzieli w Bełchatowie odbędzie się Turniej finałowy o mistrzostwo województwa łódzkiego w kategorii juniorów. Tytułu broni KS Wifama Szkoła Gortata Łódź.

Dział: Aktulaności
piątek, 26 stycznia 2018 07:50

Ważne mecze naszych drużyn

Siatkarze PGE Skry w najbliższy weekend powalczą w turnieju finałowym o Puchar Polski we Wrocławiu, natomiast grupy młodzieżowe Skry zagrają o kolejne zwycięstwa na terenie województwa łódzkiego.

Dział: Aktulaności
środa, 24 stycznia 2018 09:45

Galeria zdjęć i video

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z meczów rozegranych w ubiegłą sobotę w Bełchatowie. Podopiecznym Piotra Narejki towarzyszyła również nasza kamera - zapraszamy na relację video ze spotkania.

Dział: Aktulaności

Bardzo dobre występy w sobotę i nieco gorsza niedziela. Tak można podsumować miniony weekend, jeśli chodzi o występy zespołów młodzieżowych EKS Skra Bełchatów.

Dział: Aktulaności

Siatkarze EKS Skra Bełchatów byli odpowiedzialni za obsługę boiska podczas meczu PGE Skry z Jastrzębskim Węglem.

Dział: Aktulaności
piątek, 19 stycznia 2018 18:38

Najbliższe mecze EKS

Kolejny weekend zmagań przed grupami młodzieżowymi EKS Skra. Poza Bełchatowem swoje mecze rozegra tylko zespół młodzików. Pozostałe drużyny wystąpią w najbliższych meczach w roli gospodarza.

Dział: Aktulaności
wtorek, 16 stycznia 2018 14:24

Wyniki spotkań grup młodzieżowych


Za zespołami EKS Skra Bełchatów kolejne spotkania. Powoli rozgrywki młodzieżowe zaczynają wchodzić w decydującą fazę sezonu i rozpocznie się walka o medale Mistrzostw Województwa Łódzkiego.

Dział: Aktulaności

Siatkarki i siatkarze EKS Skra Bełchatów, pod opieką Moniki Stasiak, byli odpowiedzialni za obsługę boiska podczas całego turnieju Klubowych Mistrzostw Świata w Łodzi.

Dział: Aktulaności
pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 2

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy