Na inaugurację półfinału MP kadeci Skry przegrali z drużyną z Piły 1:3. Górą w drugim meczu pomiędzy KS Jastrzębski Węgiel a KS Metro Warszawa byli gospodarze.

Dział: Aktulaności
czwartek, 15 marca 2018 23:16

Ważne mecze naszych drużyn

W nachodzący weekend na parkiet wybiegną tylko męskie drużyny Skry. Bardzo ważne spotkania przed kadetami oraz juniorami grającymi w drugiej lidze. W turnieju minisiatkówki zagrają "czwórki" chłopców.

Dział: Aktulaności
czwartek, 15 marca 2018 10:32

Przeciwnicy kadetów w półfinale MP

Już od 16 marca kadeci Skry walczyć będą o awans do finału mistrzostw Polski. Na półfinał do Żor, oprócz naszej drużyny, przyjadą UKS SMS Joker Piła i KS Metro Warszawa. Gospodarzem turnieju będzie Jastrzębski Węgiel.

Dział: Aktulaności

14 marca w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozlosowano grupy finałowych turniejów Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorek 2018. Turniej Mistrzostw Polski Juniorów, do którego awans uzyskała drużyna Skry, odbędzie się w dniach 11-15 kwietnia w Kętrzynie.

Dział: Aktulaności
wtorek, 13 marca 2018 15:06

Kadeci powalczą o finał MP

Od piątku do niedzieli nasi kadeci walczyć będą w półfinale Mistrzostw Polski. Turniej półfinałowy grupy 2 odbędzie się w Żorach k. Jastrzębia Zdroju. Bełchatowianie na turniej wyjeżdżają już w czwartek.

Dział: Aktulaności
wtorek, 13 marca 2018 10:19

Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów

7 marca 2018 roku Zarząd PZPS wybrał organizatorów turniejów finałowych MP. Juniorzy, podobnie jak w roku ubiegłym, zagrają w Kętrzynie. Finał Mistrzostw Polski Juniorów zaplanowany jest od 11 do 15 kwietnia.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 12 marca 2018 23:06

Wyniki spotkań grup młodzieżowych

Zespoły młodziczek, młodzików oraz juniorów od piątku do niedzieli walczyły o kolejne zwycięstwa. Siatkarze Radosława Kolanka uzyskali awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski, z nieco gorzej strony zaprezentowali się najmłodsi przedstawiciele naszego klubu.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 12 marca 2018 15:24

Juniorzy w finale Mistrzostw Polski!

Juniorzy Skry z drugiego miejsca awansowali do finału MP. Pewni awansu byli już po meczu z Maratonem Świnoujście i do pełni szczęścia brakowało im tylko wygranej z KS Metro. Siatkarze Radosława Kolanka po zaciętym pojedynku ulegli jednak gospodarzom 2:3.

Dział: Aktulaności

Juniorzy Skry już wczoraj zapewnili sobie udział w turnieju finałowym MP, który zostanie rozegrany w Kętrzynie. Dzisiaj siatkarze Radosława Kolanka musieli uznać wyższość gospodarzy. Po trwającym prawie dwie godziny spotkaniu przegrali 2:3.

Dział: Aktulaności

Drugiego dnia turnieju półfinałowego o MP juniorów nasza drużyna pewnie wygrała z zespołem ze Świnoujścia i tym samym zapewniła sobie udział w finale!

Dział: Aktulaności
pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 3

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy

canakkale canakkale canakkale truva search