środa, 29 kwietnia 2020 08:59

Nabór uzupełniający do zespołu juniorów

EKS Skra Bełchatów zaprasza do współpracy zawodników z rocznika 2002 i młodszych.

Dział: Aktulaności
wtorek, 28 kwietnia 2020 16:33

Zmiana terminu turnieju finałowego MP

PZPS poinformował o nowych terminach rozgrywania Młodzieżowych Mistrzostw Polski, w tym finału MP z udziałem naszych juniorów.

Dział: Aktulaności

Kto nie marzył o wspólnym treningu z Mariuszem Wlazłym, Karolem Kłosem czy Piotrem Orczykiem? Teraz jest to możliwe. #Ćwiczymy z iSKRĄ to odpowiedź Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i PGE Skry Bełchatów na obowiązujące w Polsce przepisy i hasło #zostańwdomu.

Dział: Aktulaności
piątek, 10 kwietnia 2020 22:54

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzenia zdrowia i pogody ducha składa EKS Skra Bełchatów. Niech ten świąteczny czas będzie źródłem cierpliwości, wytrwałości i wzajemnej życzliwości.

Dział: Aktulaności

Już we wrześniu kolejni uczniowie rozpoczną naukę w klasie sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego, która powstanie w Szkole Podstawowej Nr 1 w Bełchatowie. Składanie wniosków oraz dokumentów o przyjęcie odbywa się mailowo do 8 maja.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 08:10

Obchody 90-lecia Skry Bełchatów!

2020 to wyjątkowy rok dla Skry Bełchatów, która obchodzi 90-lecie swojego istnienia. Przez tyle lat nie brakowało wydarzeń i momentów, które warto pokazać - choć w odmiennej formie, bo na razie wirtualnie.

Dział: Aktulaności

Choć sezon PlusLigi nie został dokończony, przez co kluby mogą czuć ogromny niedosyt, PGE Skra może pochwalić się zwycięstwem w bardzo ważnej dla kibiców klasyfikacji. Widowiska w Bełchatowie oceniono jako najbardziej atrakcyjne!

Dział: Aktulaności
środa, 01 kwietnia 2020 15:43

Zakończenie rozgrywek III Ligi Mężczyzn

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, wprowadzonym przez Ministra Zdrowia stanu epidemii w Polsce oraz podjętą decyzją Wydziału Rozgrywek PZPS o zakończeniu rozgrywek I i II Ligi Kobiet i Mężczyzn, Wydział Gier i Ewidencji w uzgodnieniu z Zarządem Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej postanowił zakończyć sezon 2019/2020 w rozgrywkach III Ligi Mężczyzn.

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy