- Często włączam sobie stare mecze na telefonie lub patrzę na wywalczone medale w juniorskich czasach w Bełchatowie. Cieszę się, że teraz będę siatkarzem pierwszej drużyny - mówi Mikołaj Sawicki, który będzie przyjmującym PGE Skry w sezonie 2020/2021.

Dział: Aktulaności
piątek, 29 maja 2020 14:05

Mikołaj Sawicki siatkarzem PGE Skry

O tym, że marzenia się spełniają, na pewno będzie mógł powiedzieć Mikołaj Sawicki. Po dwóch latach spędzonych na wypożyczeniach, siatkarz wraca do PGE Skry Bełchatów i przez kolejny sezon będzie pełnoprawnym graczem pierwszej drużyny.

Dział: Aktulaności

PGE Skra Bełchatów przygotowała dla swoich kibiców, tych młodszych i tych starszych – bo przecież wszyscy jesteśmy dziećmi – niezwykły konkurs! Klub z okazji Dnia Dziecka, razem ze swoją Akademią Siatkówki PGE Skry Bełchatów, stwarza możliwość prywatnej rozmowy on-line z siatkarskim idolem.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 25 maja 2020 10:34

Wracamy do treningów!

Doczekaliśmy się! Po ponad dwóch miesiącach przerwy wracamy do treningów.

Dział: Aktulaności
poniedziałek, 25 maja 2020 10:18

Planowane otwarcie pływalni

W związku z planowanym otwarciem pływalni, trenerzy naszej sekcji pływackiej, proszą o kontakt chętnych zawodników, którzy chcą wznowić zajęcia.

Dział: Aktulaności

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Bełchatowie wraz z Klubem Piłki Siatkowej Skra Bełchatów informuje o nowych terminach prób sprawnościowych do klasy sportowej.

Dział: Aktulaności

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy