Finał OLM z udziałem siatkarzy PGE Skry Bełchatów! (video)

Każdy sportowiec niezależnie od wieku ma swojego idola, na którym się wzoruje. Młodzi piłkarze marzą o tym, by grać jak Leo Messi czy Cristiano Ronaldo. Młodzi siatkarze zaś, chcą osiągnąć takie tytuły, do jakich doszli ciężką pracą Mariusz Wlazły czy Karol Kłos.

 

Wielkim przeżyciem może być również spotkanie swoich idoli. Taką szansę będą mieli finaliści Orlikowej Ligi Mistrzów – siatkarze PGE Skry zaszczycą swoją obecnością sobotni finał.

O tym, jak ważne jest to nie tylko dla młodych zawodników, ale i samych zawodowych siatkarzy wie dobrze Bartosz Bednorz, przyjmujący PGE Skry Bełchatów:

Wiem, że dla dzieci to ogromna radość, gdy pojawiają się zawodnicy, których mogą oglądać w telewizji. Jak najbardziej z czystą przyjemnością pojadę na ten turniej, będę podpatrywać młodych adeptów siatkówki, kibicować im i motywować ich do tego, żeby ciężko pracowali, bo ciężką pracą można zajść bardzo daleko.

Bednorz, grając jeszcze w Olsztynie, otrzymał niezwykle interesującą propozycję i podjął wyzwanie. Przyjmujący Indykpolu AZS został zaproszony przez jednego z gimnazjalistów na szkolny turniej siatkówki i nie zawiódł!

Widziałem bardzo dużo ucieszonych dzieciaków. Ogromnie się z tego cieszyłem, bardzo lubię pomagać i robić to wszystko po to, żeby usłyszeć później, że ogromnie mi dziękują, że spełniają się ich marzenia. Dla mnie nie ma żadnego trudu, żeby wsiąść w samochód i podjechać, a wiem, że dla tych dzieciaków jest to ogromna przyjemność i radość.

Składy naszych finałowych drużyn są już skompletowane, ale dobrze wiedzieć, że w razie czego, gimnazjaliści będą mogli liczyć na pomoc starszego kolegi :)

Przypominamy, że wielki finał odbędzie się już w najbliższą sobotę 10 września na boisku wielofunkcyjnym przy PG 4 w Bełchatowie.

Media

Finał OLM z udziałem siatkarzy PGE Skry Bełchatów!

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy