Kacper Piechocki potwierdza swoją obecność podczas finału OLM! (video)

Siatkarze PGE Skry Bełchatów gościli już na turniejach Orlikowej Ligi Mistrzów w poprzednich latach. Podczas tej edycji, kiedy organizatorem bezpośrednim jest EKS Skra, również nie może ich zabraknąć.

 

Miejsce rozgrywania finału nie jest obce Kacprowi Piechockiemu, libero PGE Skry Bełchatów chętnie odwiedzi w sobotę swoją „podstawówkę”:

Chodziłem do Szkoły Podstawowej Nr 12, czyli tam gdzie odbędzie się finał Orlikowej Ligi Mistrzów. Bardzo miło wspominam to miejsce, tam zaczęła się moja przygoda z siatkówką i tam zacząłem pierwsze treningi. Cieszę się, że będę mógł tam wrócić.

Tak jak i Bartosz Bednorz, Kacper również lubi spotkania z młodymi adeptami siatkówki. Doskonale zdaje sobie sprawę, że obecność starszych kolegów mobilizuje do lepszej gry:

Z przyjemnością pojawię się na finale Orlikowej Ligi Mistrzów, bo zdaję sobie sprawę jaka to będzie frajda dla dzieci, kiedy PGE Skra Bełchatów będzie oglądała ich mecze. To na pewno będzie dla nich mobilizujące. Sam wiem, jak na tego typu zawodach szkolnych przychodzili do nas siatkarze, wiem jak to mobilizuje. Na pewno będzie to dla nich miłe przeżycie.

Finał Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców odbędzie się 10 września na boisku wielofunkcyjnym przy Publicznym Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie, ul. Budryka 7.

Media

Kacper Piechocki: Tam zaczęła się moja przygoda z siatkówką

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy