Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim (video)

Marszałek Województwa Łódzkiego pogratulował zwycięzcom tegorocznej edycji Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce siatkowej. Na specjalne zaproszenie pana Witolda Stępnia w Urzędzie Marszałkowskim pojawili się przedstawiciele Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Zduńskiej Woli i Gimnazjum w Przygłowie.

 

Marszałek pochwalił umiejętności i zaangażowanie młodych zawodników.

Serdecznie gratuluję Wam zwycięstwa! Zaskoczyliście mnie wysokimi umiejętnościami i dużą wolą walki. W tym roku przez eliminacyjne sito przeszło około 600 młodych siatkarek i siatkarzy z całego województwa. Wy okazaliście się najlepsi z najlepszych.

Słowa te kierował do kapitanów drużyn i najlepszych zawodników turnieju: Oliwii Laskowskiej, Julii Sadowskiej, Jakuba Rafke i Kacpra Kotasa, którym wręczył dodatkowe upominki.

Oliwia zaraz po zakończeniu turnieju przyznała: Przyjechałyśmy tutaj z wizją, że zajmiemy pierwsze miejsce. Chcemy cały czas zdobywać nowe doświadczenia, żeby przygotowywać się do ligi wojewódzkiej.

Jakub zauważył, że jego drużyna była dobrze przygotowana do zawodów: Na początku było ciężko, ale pokonaliśmy przeciwników i jesteśmy z siebie dumni. Kluczem do sukcesu były długie przygotowania i chęć walki.

W spotkaniu uczestniczyli również dyrektorzy szkół: Anna Fijałkowska i Janusz Derdak oraz trenerzy: Anna Danielska i Łukasz Nojek. Z ramienia organizatorów bezpośrednich turnieju pojawił się trener Młodej Ligi PGE Skry Radosław Kolanek, który również pochwalił poziom rozgrywek, szczególnie w rywalizacji dziewcząt.

Video ze spotkania znajduje się na kanale Promuje Łódzkie w serwisie YouTube (0:54-1:17). Zachęcamy do obejrzenia.

Media

Łódzkie Flesz Nius 2016 #36 12-18.09

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy