Gospodynie z awansem do wielkiego finału

Dzisiaj w Gimnazjum Nr 35 w Łodzi odbył się jeden z dwóch w tym dniu półfinałów dziewcząt Orlikowej Ligi Mistrzów, w którym o awans do wielkiego finału rywalizowały dziewczęta z Publicznego Gimnazjum Nr 35 w Łodzi, Zespołu Szkół i Przedszkola w Czerniewicach oraz z Publicznego Gimnazjum w Wiśniowej Górze.

 

Gospodynie turnieju okazały się mało gościnne dla przyjezdnych i bez straty seta zajęły pierwsze miejsce. Tuż za nimi uplasowały się dziewczęta z Czerniewic, a na trzecim miejscu turniej zakończyły zawodniczki z Wiśniowej Góry.

Klasyfikacja końcowa:
1. Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi
2. Zespół Szkół i Przedszkola w Czerniewicach
3. Gimnazjum w Wiśniowej Górze

Wyniki poszczególnych spotkań:
Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi – Gimnazjum w Wiśniowej Górze 2:0 (25:19, 26:24)
Gimnazjum w Wiśniowej Górze – Zespół Szkół i Przedszkola w Czerniewicach 0:2 (12:25, 16:25)
Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi – Zespół Szkół i Przedszkola w Czerniewicach 2:0 (25:17, 25:19)

Składy drużyn:

Publiczne Gimnazjum Nr 35 w Łodzi:  Dominika Cholewiak, Wiktoria Cieślak, Sandra Holak,  Julia Jęcek, Nikola Krawczyk, Natalia Kowalska, Wernika Krzyczkowska,  Liliana Magdoń, Wiktoria Maliszewska, Aleksandra Miłosz, Barbara Niewiadomska. Trener: Ewa Żebrowska-Zych

Zespół Szkół i Przedszkola w Czerniewicach: Dominika Bonecka, Wiktoria Polnus, Izabela Rybak,  Aleksandra Skorupińska,  Monika Socik, Joanna Sputowska, Aleksandra Sygitowicz, Julia Szczur, Natalia Wiśnik, Angelika Wojciechowska. Trener: Witold Szaliński.

Gimnazjum w Wiśniowej Górze : Karolina Brzezińska, Karolina Dolik, Wiktoria Godosz, Zuzanna Karpińska, Justyna Karwat, Sylwia Kulesza, Aleksandra Kusińska, Ewa Otocka, Roksana Snochowska, Oliwia Stefaniak. Trener: Małgorzata Lis.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Publicznego Gimnazjum Nr 35 w Łodzi Panu Wojciechowi Ulatowskiemu za udostępnienie hali sportowej, a także Pani Ewie Żebrowskiej-Zych za pomoc w organizacji turnieju.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy