Bełchatów pokonał zeszłorocznych zwycięzców!

W Piotrkowie Trybunalskim rozegrany został przedostatni półfinał chłopców Orlikowej Ligi Mistrzów. Drużyna z Bełchatowa pokonała zeszłorocznych zwycięzców. Rywalizacja na pewno byłaby ciekawsza, gdyby na turniej dotarły wszystkie drużyny.

 

O awans do wrześniowego finału walczyły drużyny z Publicznego Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie (trener Marek Kwieciński) i z Gimnazjum w Przygłowie (trener Łukasz Nojek). Z przyczyn losowych na turniej nie dojechała drużyna z Publicznego Gimnazjum w Gomunicach (trener Dariusz Dyja), a już wcześniej z udziału zrezygnował zespół z Gimnazjum Nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim (trener Jacek Kisiel).

Pogoda dopisała i jedyny w turnieju mecz rozegrany został zgodnie z planem na orliku, do dwóch wygranych setów. Drużyna z Bełchatowa zwyciężyła 2:0 (25:22, 25:15).

Składy drużyn:

Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie: Dawid Cichosz, Szymon Ćwikliński, Dawid Filipek, Marcin Grabowski, Jakub Gargacz, Hubert Klat, Wiktor Kołtunowicz, Marcel Rogulski, Wiktor Turowicz, Wiktor Wojtunik. Trener: Marek Kwieciński.

Gimnazjum w Przygłowie: Bartosz Abratkiewicz, Krzysztof Brachacz, Jakub Kuna, Marcin Mazerant, Seweryn Prokop, Kacper Purgał, Krzysztof Skowroński, Bartosz Stańczyk, Adam Sygitowicz, Daniel Zielonka. Trener: Łukasz Nojek.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej Nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim Pani Annie Kulisie za udostępnienie orlika, a także Panu Piotrowi Narejko za pomoc w organizacji turnieju.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy