Gimnazjalistki z Bełchatowa dołączyły do swoich kolegów!

W Radomsku o awans do grona finalistów walczyły zespoły dziewcząt z Bełchatowa, Przygłowa i Radomska. Najlepsze drużyny z powiatów bełchatowskiego piotrkowskiego i radomszczańskiego rywalizowały przy słonecznej pogodzie od godziny 9:00.

 

Ubiegłoroczne srebrne medalistki w tym roku ponownie meldują się we wrześniowym finale. Dziewczęta z Publicznego Gimnazjum Nr 1 w Bełchatowie pokonały reprezentantki Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we Włodzimierzowie oraz z gimnazjalistki z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego Nr 7 w Radomsku. Rywalizacja była bardzo zacięta - aż dwa z trzech spotkań zakończyły się dopiero po tie-breaku.

Klasyfikacja końcowa:
1. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Bełchatowie
2. Gimnazjum w Przygłowie z siedzibą we Włodzimierzowie
3. Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku

Wyniki poszczególnych spotkań:
ZSG Nr 7 w Radomsku – Gimnazjum w Przygłowie 1:2 (25:13, 17:25, 9:15)
PG Nr 1 w Bełchatowie – Gimnazjum w Przygłowie 2:1 (29:31, 25:16, 15:9)
ZSG Nr 7 w Radomsku – PG Nr 1 w Bełchatowie 0:2 (20:25, 12:25)

Składy drużyn:

Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Bełchatowie: Maria Florczyk, Julia Gajewska, Natalia Jarzębska,  Wiktoria Kaczyńska, Wiktoria Kurzydlak, Małgorzata Marciniec, Natalia Placek, Agata Sadzińska, Julia Stępińska. Trener: Marcin Sochacki.

Zespół Szkolno-Gimnazjalny Nr 7 w Radomsku: Agnieszka Klekowska, Olga Kurzelewska, Agata Lisowska, Alicja Machura, Kinga Mruklik, Marta Piekarska, Ewa Plutecka, Patrycja Wolska. Trener: Jacek Jasnos.

Gimnazjum w Przygłowie: Nikola Grzywacz, Julia Kołek, Anna Krupa, Olga Purgał, Agata Przewoźnik, Justyna Pytka, Julia Stańczyk, Patrycja Świderska, Karolina Żak. Trener: Małgorzata Zielonka.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Radomsku Pani Aleksandrze Gniłce za udostępnienie boiska, a także Panu Jackowi Jasnosowi za pomoc w organizacji turnieju.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy