Konsultacje szkoleniowe dla zwycięzców OLM

W tegorocznej edycji Orlikowej Ligi Mistrzów organizator główny, czyli Zarząd Województwa Łódzkiego, przewidział organizację konsultacji szkoleniowych dla zawodników i zawodniczek biorących udział w rozgrywkach w sportach drużynowych.

Konsultacje szkoleniowe w dyscyplinie siatkówka przewidziane są dla drużyn, które wygrały IX edycję OLM: reprezentacji Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Zduńskiej Woli i reprezentacji Publicznego Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie.

Gimnazjaliści z Bełchatowa postanowili zrezygnować z udziału w konsultacjach na rzecz zdobywców drugiego miejsca, czyli chłopców z Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Zduńskiej Woli. Podopieczni Marka Kwiecińskiego na co dzień trenują w grupach młodzieżowych EKS Skra Bełchatów i mają styczność z PGE Skrą, dlatego uznali, że dużo większą radość taka możliwość sprawi ich kolegom ze Zduńskiej Woli. Młodym bełchatowianom z całą pewnością należą się ogromne brawa i podziękowanie za taką postawę!

Już za tydzień w Bełchatowie będziemy gościć uczniów i opiekunów za Zduńskiej Woli. Relacja z konsultacji na naszej stronie internetowej.

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 51 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy