Etap gminny – uczestnicy

46 zespołów spośród wszystkich 81 zgłoszonych drużyn rozpocznie rywalizację od etapu gminnego, który potrwa od 14 do 23 maja.

 

 

 

W etapie gminnym w rywalizacji DZIEWCZĄT wezmą udział następujące szkoły:

Gmina Bełchatów: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie

Gmina Strzelce: Szkoła Podstawowa w Strzelcach I, Szkoła Podstawowa w Strzelcach II

Gmina Domaniewice: Szkoła Podstawowa w Domaniewicach I, Szkoła Podstawowa w Domaniewicach II

Gmina Sulejów: Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Sulejowie

Gmina Przedbórz: Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu I, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu V, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu VI, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu VIII

Gmina Radomsko: Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Radomsku, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Radomsku

Gmina Masłowice: Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych I, Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych III

Łódź: Szkoła Podstawowa Nr 34 w Łodzi, Szkoła Podstawowa Nr 111 w Łodzi, Gimnazjum Nr 11 w Łodzi, Gimnazjum Nr 35 w Łodzi, Gimnazjum Nr 36 w Łodzi, Gimnazjum Nr 46 w Łodzi

 

W etapie gminnym w rywalizacji CHŁOPCÓW wezmą udział następujące szkoły:

Gmina Bełchatów: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bełchatowie, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie I, Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie II

Gmina Strzelce: Szkoła Podstawowa w Strzelcach I, Szkoła Podstawowa w Strzelcach II

Gmina Przedbórz: Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu I, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu IV, Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu V

Gmina Masłowice: Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych I, Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych II, Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych III

Gmina Zduńska Wola: Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli, Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach

Piotrków Trybunalski: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, Szkoła Podstawowa Nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim, Szkoła Podstawowa Nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim I, Szkoła Podstawowa Nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim II

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy