Etap powiatowy – uczestnicy

33 zespoły spośród wszystkich zgłoszonych drużyn będzie rywalizować w etapie powiatowym, który potrwa od 28 maja do 10 czerwca.

 

 

 

Etap powiatowy w rywalizacji DZIEWCZĄT odbędzie się w powiatach:

KUTNOWSKIM
Gimnazjum w Żychlinie
Szkoła Podstawowa w Strzelcach (drużyna I lub II)
Zespół Szkół w Dąbrowicach

ŁOWICKIM
Szkoła Podstawowa w Domaniewicach (drużyna I lub II)
Gimnazjum w Bielawach
Szkoła Podstawowa w Popowie

ŁÓDZKIM WSCHODNIM
UMKS Tuszyn
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Koluszkach
Liceum Ogólnokształcące w Wiśniowej Górze

RADOMSZCZAŃSKIM
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamieńsku
Publiczna Szkoła Podstawowa w Lgocie Wielkiej
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobryszycach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych (drużyna I, II lub III)
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu IV
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 w Radomsku

WIELUŃSKIM
Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Ostrówku
Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
Gimnazjum w Czarnożyłach

 

Etap powiatowy w rywalizacji CHŁOPCÓW odbędzie się w powiatach:

KUTNOWSKIM
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żychlinie
Szkoła Podstawowa w Strzelcach (drużyna I lub II)
Zespół Szkół w Dąbrowicach

ŁOWICKIM
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łowiczu
Gimnazjum w Bielawach
Szkoła Podstawowa w Popowie

RADOMSZCZAŃSKIM
Publiczne Gimnazjum w Gomunicach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Przedborzu II
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dobryszycach
Publiczna Szkoła Podstawowa w Strzelcach Małych (drużyna I, II lub III)

WIELUŃSKIM
Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Ostrówku
Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
Gimnazjum w Czarnożyłach

ZGIERSKIM
Szkoła Podstawowa w Parzęczewie
Szkoła Podstawowa w Leśmierzu


Z trenerami skontaktujemy się mailowo i telefonicznie.

Pozostałe zgłoszone drużyny przechodzą automatycznie do kolejnego etapu - półfinału!!!

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy