Półfinały Orlikowej Ligi Mistrzów!

Znamy już daty i miejsca rozegrania półfinałów Orlikowej Ligi Mistrzów Województwa Łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Dwadzieścia siedem drużyn będzie rywalizowało na boiskach w Bełchatowie, Kamieńsku, Czechach, Zduńskiej Woli, Piotrkowie Trybunalskim, Żychlinie i Rawie Mazowieckiej. Tylko najlepsze awansują do finału, który odbędzie się we wrześniu w Bełchatowie!

 

Półfinały w rywalizacji dziewcząt

Reprezentantki powiatów: pajęczańskiego, piotrkowskiego i radomszczańskiego zagrają 15 czerwca w Kamieńsku.
1. Szkoła Podstawowa w Sulmierzycach
2. Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie
3. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kamieńsku

Reprezentantki powiatów: wieluńskiego, wieruszowskiego, zduńskowolskiego i zgierskiego zagrają 18 czerwca w Zduńskiej Woli.
1. Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Wieruszowie
3. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli
4. Szkoła Podstawowa w Leśmierzu

Reprezentantki powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łowickiego i rawskiego zagrają 19 czerwca w Żychlinie.
1. Gimnazjum w Jeżowie
2. Gimnazjum w Żychlinie
3. Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

Reprezentantki powiatów: bełchatowskiego, łódzkiego wschodniego i Łodzi zagrają 20 czerwca w Bełchatowie.
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Bełchatowie
2. UMKS Tuszyn
3. Gimnazjum Nr 35 w Łodzi

 

Półfinały w rywalizacji chłopców

Reprezentanci powiatów: wieluńskiego, zduńskowolskiego i zgierskiego zagrają 18 czerwca w Zduńskiej Woli.
1. Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Ostrówku
2. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli
3. Szkoła Podstawowa w Parzęczewie

Reprezentanci powiatu piotrkowskiego, Łodzi i Piotrkowa Trybunalskiego zagrają 18 czerwca w Piotrkowie Trybunalskim.
1. Szkoła Podstawowa we Włodzimierzowie
2. Szkoła Podstawowa Nr 137 w Łodzi
3. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim

Reprezentanci powiatów: brzezińskiego, kutnowskiego, łowickiego i rawskiego zagrają 19 czerwca w Rawie Mazowieckiej.
1. Gimnazjum w Jeżowie
2. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żychlinie
3. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łowiczu
4. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

Reprezentanci powiatów: bełchatowskiego, pajęczańskiego i radomszczańskiego zagrają 20 czerwca w Bełchatowie.
1. Szkoła Podstawowa Nr 12 w Bełchatowie II
2. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipniku
3. Publiczne Gimnazjum w Gomunicach

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy