Łatwy awans siatkarzy ze Zduńskiej Woli

Na 18 czerwca zaplanowane zostały trzy turnieje półfinałowe. Przy pięknej pogodzie młodzi siatkarze i siatkarki rywalizowali w Piotrkowie Trybunalskim i Zduńskiej Woli.

W Zduńskiej Woli zagrać mieli zarówno dziewczęta, jak i chłopcy. Do półfinału chłopców zakwalifikowali się ubiegłoroczni srebrni medaliści – drużyna Szkoły Podstawowej Nr 12 w Zduńskiej Woli, zespół ze Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Ostrówku oraz reprezentanci Szkoły Podstawowej w Parzęczewie.

Z przyczyn losowych na turnieju nie stawiły się drużyny z Ostrówka i Parzęczewa. Tym samym awans do finału uzyskała drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 12 w Zduńskiej Woli. Mimo tego, że podopieczni Marty Michalskiej awansowali w nietypowy sposób, to we wrześniu na pewno udowodnią, że występ w finale im się należał.

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Zduńskiej Woli: Kajetan Wróblewski, Tymoteusz Turkowski, Adrian Stasiak, Wiktor Budziak, Daniel Michel, Szymon Świniarski, Oskar Radwański, Szymon Kowalski, Michał Szkudlarek. Trener: Marta Michalska

Obecnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości 

Szybki Kontakt

ENERGETYCZNY KLUB SPORTOWY
SKRA Bełchatów
ul. Dąbrowskiego 11
97-400 Bełchatów

tel/fax: +48 44 739 89 80

formularz kontaktowy