Juniorzy Skry drudzy w turnieju Nadziei Olimpijskich

W dniach 28-30 grudnia ub. juniorzy EKS Skry Bełchatów gościli w Pile na turnieju Nadziei Olimpijskich. Rywalizację zakończyli na wysokim, drugim miejsce. Lepsi od nich okazali się tylko gospodarze - Joker Piła. Dwójka bełchatowskich juniorów znalazła się w "szóstce" turnieju.

Oprócz Skry i Jokera w turnieju wystąpili: MCKiS Energetyk Jaworzno, KS Metro Warszawa, UKS Trzynastka Zielona Góra oraz MMKS Kędzierzyn Koźle. W poniedziałek bełchatowianie pokonali bez straty seta MMKS oraz Metro. Wtorek rozpoczęli od zwycięstwa 3:0 nad Trzynastką, zaś pierwsze sety stracili w meczu z Energetykiem Jaworzno (3:2). W ostatnim spotkaniu turnieju, bełchatowianie musieli uznać wyższość Jokera, który zwyciężył 2:3.

Najlepszym zawodnikiem Skry Bełchatów uznano Adriana Pacholaka. Z kolei Kamil Dembiec oraz Michał Koźmiński, na co dzień gracze KPS Skry II Bełchatów, znaleźli się w "szóstce" turnieju.

Podopieczni Marka Kwiecińskiego grali w składzie: Ignatowski Maciej, Cieślak Bartosz, Gałkowski Karol, Koźmiński Michał, Dembiec Kamil, Kostrzewski Adrian, Górski Janusz, Kozłowski Paweł, Maćkowiak Jędrzej, Mroczkowski Mateusz, Pacholak Adrian oraz Krzysztof Pigłowski.